Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amit szex nélkül éltetek? Az utána lévő alkalom milyen volt?

Figyelt kérdés

Régóta nincs senkim, tavaly nulla volt a szexuális életem, idén januárban volt egy kaland ami ráadásul nem volt élvezhető, azóta megint semmi. Kíváncsi vagyok másnak is volt-e ilyen időszaka az életében, hogyan kezelte, és amikor újra lett nemi élete az milyen volt.


U.i.: Nem privát ajánlkozásokat várok.

25/f



2016. máj. 20. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Életem első 16 éve. Most lassan egy éve partner mellett, de nem sokáig már
2016. máj. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem most van a leghosszabb,kb.fél éve.Egy darabig bírtam szex nélkül,aztán rákaptam a masztira.

Persze én még csak 20 éves vagyok,nincs nagy múltam ebben a témában.:)L

2016. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3.5 év
2016. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt kb 1-1,5 év. Utána rá viszont fantasztikus volt! :)

De szerintem csak a partnerem miatt. S előtte is és utána is volt olyan, amit nem igazán élveztem.

2016. máj. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 év és jelenleg még tart. Igazság szerint el is ment a kedvem az egésztől, főleg az internetes anonim feltárulkozásokat olvasgatva + plusz leszűrve a lényeget az eddigi saját tapasztalataim alapján, ami nagyjából 15 partnerrel való szexet(kapcsolatot) tartalmaz.
2016. máj. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Életem első 18 éve :'D Azóta ugyanazzal vagyok és nagyon jó :)
2016. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5# Miért ment el a kedved?
2016. máj. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia 73%os drusza :)


Azért mert mindig volt/maradt valami negatívum a legextatikusabb szex után is, amiből azért nem volt olyan sok persze.


És ha ha már ilyen szépen ellaposodott az egész szexualitásom, sok szenvedéssel, mert azért ép egészséges testem és vágyaim vannak amik követelték volna a magukét, akkor ne piszkálgassam feleslegesen a parazsat, elvagyok egyedül.

2016. máj. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A szakítás után 10 hónap kihagyás utána egy kaland, megint 10hónap kihagyás és újra találkoztam az előző sráccal. De most nem is hiányzik a rendszeresség

19/L

2016. máj. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 év. Aztán az utána következő 30 évben maximum 4 nap. (Persze nem ugyanaz a nő volt mindíg.)
2016. máj. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!