Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ha megláttok az utcán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha megláttok az utcán egy csinos, szexi lányt, miért köszöntök rá?

Figyelt kérdés

Mivel ma elég meleg van,rövidnacit vettem fel és gyakorlatilag minden második pasi az utcán vagy rámköszönt,vagy fütyült vagy ilyesmi.De ez mire jó?:D Arra számítanak,hogy odamegyek és beleülök az ölükbe vagy mi?

20L



2016. máj. 20. 15:55
1 2 3 4
 1/31 Pszt! ***** válasza:
77%
Te drága, szent, mézes habcsók...
2016. máj. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%

Mindjárt megsajnállak Kicsirigó :D

Azért rendezik be a kirakatot, hogy megnézzék alaposan...

2016. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Tehát a rövidnadrág már kirakat?Akkor nyáron miben járjon az ember lánya,overálban?:D
2016. máj. 20. 16:04
 4/31 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam köszönni még akkor sem ha köszönnek nekem. Most megnyugodtál?
2016. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Subában. Na jó ne. Én is megnézem a rövidnacis, szoknyás, szexi szandálos lányokat, de nem vagyok gyökér, hogy vadidegenekre fütyörésszek, köszöngessek. Ki lehetnek éhezve. :D
2016. máj. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Pszt! ***** válasza:
68%

Jaj ne izéljétek már.. Hát nem értitek a kérdés lényegét? Ő egy csodálatosan csinos lány, akit minden második fiú megfütyül, de ez is csak azért van, mert csak minden második volt az... Caj, hát ennyit nem érteni :D

Ezt feltétlen meg kellett kérdeznie itt, mert annyira szép és csodálatos, hogy mindenki irigykedik rá és ezt máshol nem tudja kibeszélni magából :D

Hogy ennyi empátia nincs bennetek xD

2016. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Vagy: 1) Tirpákiában laksz, ahol az számít udvarias viselkedésnek, ha a polgártárs nem röhögve szarik a járdára, hanem csöndben, legfeljebb elhaló kis nyögésekkel

2) Könnyen kaphatónak néznek

3) Örülsz, hogy a 90 kilód ellenére valaki utánad fordult végre, most pedig ezt a tényt elferdítve próbálsz némi önbizalmat összekaparni. Azonban mivel nincsen senki az életedben, aki szívesen szóba állna veled, kénytelen vagy a dolog szociális oldalát ismeretlenek felé kommunikálni.

4) Röplabdaedzésen vettél részt. ahol a füttyszó nem ismeretlen vendég, a köszönés pedig alapvető udvariassági formula.

2016. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Na igen,ezt nem értem,hogy mi célja van ennek?Mit akarnak ezzel elérni?Na mindegy,csak kicsit kellemetlen tud lenni néha...


Irigykedő,rosszindulatú kommenteket nem kérek,majd szólok,ha ez változik:D

2016. máj. 20. 16:11
 9/31 anonim ***** válasza:
51%

Pszt :)


Olvasgatom a hozzászólásaid ,beloptad magad a szívembe :)

Szimpi mind egytől egyig :)

Nem udvarolni szeretnék heteró nő vagyok,csak gondoltam közlöm :)))

2016. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A 90 kilonak épp a fele vagyok.

Tanulság:nem írok ki több kérdést gyakorira xd

2016. máj. 20. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!