Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kidobott a barátnőm, mert nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott a barátnőm, mert nem állt fel az elsőnél, ti is ezt tettéke volna?

Figyelt kérdés
Az aktus előtti dolgok mind jól mentek már egy jó ideje, és szerettük is egymást ő 21 én 22 vagyok nem szerettük volna elkapkodni, mindkettőnknek ez volt az első aktus.... de nem tudom mi történt velem és nem jött össze a dolog, egy kis idő után egyszerűen lelankadt. A barátnőm nagyon kiakadt és kizavart a lakásból hogy elcsesztem neki az elsőjét.....persze tudom hogy ebben a dologban tényleg én vagyok a hibás, csak érdekelne hogy ezt mások is így intézték volna?

2016. máj. 20. 19:59
1 2 3
 1/26 B.lacko ***** válasza:
94%
Orulj,hogy megszabadultal attol a pics..tol!!
2016. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a normálisabbja nem így fogja fel. És tisztában lenne vele hogy neked is vannak érzelmeid, meg belső frusztrációid esetleg, stb
2016. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem te vagy a hibás.

Nem volt képes felizgatni, keményre kellett volna szopnia. Hagyjad a szűz csajokat a francba. ;)

2016. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Tényleg örülj h megszabadultal ettől a majomtól xD
2016. máj. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkivel megtörténhet, mivel neked is az első, gondolom izgultal. Nem hinném, hogy ezt így kellett volna lereaglni, nem csesztel el semmit. Ez most nem jött össze, majd legközelebb. (Ha lesz) Ne hibaztasd magad, legközelebb probalj ellazulni jobban, és csak az elvezetekre koncentrálni. Ő pedig tanuljon még felizgatni.
2016. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Buta a csaj. A következővel majd jobb lesz! Hajrá! :)
2016. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De basszus én vagyok a férfi nekem kellet volna határozottnak lennem nem?
2016. máj. 20. 20:09
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hisztis liba. Gondolj bele, ha ezért ekkora patáliát csapott, mit fog tenni komolyabb dolog esetén. Örülj hogy időben kiderült.
2016. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz ez, akkor nagyon buta lány lehet.20/L
2016. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%

Igen, neked kellett volna határozottnak lenni: Megmondani neki, hogy vagy felszopsz rendesen, vagy keress mást.

Így is lehet, de a határozottság és a férfiasság nem arról szól, hogy neked mindíg topon kell lenni és ha az akaratodon kívül eső okból nem vagy tökéletes, akkor hibás vagy. Határozottan kell lekezelni az ilyen helyzetet, lehetőleg humorosan, és tényként kezelni, hogy lesz legközelebb, (esetleg arra készülj egy kis kamagrával), a csajt meg nem hagyni hisztizni.

2016. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!