Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szexre használnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre használnak?

Figyelt kérdés
Általában ha megismerek valakit..akkor rögtön rámnyomul olyan értelemben..miért van ez? Meg mmik a jelei ,ha csak szexet akar?
2016. máj. 21. 02:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha rád mászik az eléggé nagy jel.. Viszot hány éves is vagy?

Szerintem biztos jele nincs ennek, mert bárki kamuzhat bármit :/.

17F

2016. máj. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16..nem vagyok se kurv*s se kihívó.csaknem értem..szerelmes vagyok egy srácba és már a 3.találkozásnál letapiz :/
2016. máj. 21. 02:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2016. máj. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, lehet, hogy a srác is fiatal és azt hiszi, hogy ez így megy. Ha majd idősebb leszel ez megváltozik, ne aggódj. A srácnak meg mondd meg, hogy te ezt nem akarod.
2016. máj. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3 találkozás után szerelmes vagy ? még éretlen kamasz vagy ...

Ha majd pár év mulva érett nö leszel lehet hogy szivesen fogsz ágybabujni rögtön egy kapcsolat elején valakivel , az is lehet hogy csak több hónap után , de könyörgöm egy pár évig tarsd még magadon a bugyidat ! ( szerintem ezzel a tanáccsal igencsak elkéstem )

2016. máj. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vagy még, azt se tudod, mi az a szex. A szex nem "letapizás".
2016. máj. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező te is elég buta vagy.


Harmadik találkoznásnál letapiz? És?!?!?! Ez normális. Most meglepődsz, de én már az első randevúkon csókolózni szoktam, ha tetszik nekem a másik és jól éreztük egymással magunkat. Szerintem ha két ember kedveli egymást, akkor teljesen normális hogy hamar kialakul közöttük a fizikai intimitás is.


Szerintem buta vagy, hogyha a harmadik randis letapizás alapján hiszed azt valakiről, hogy csak szexre kellesz neki. Én a második barátommal négy randevú után lefeküdtem 17 évesen és képzeld már másfél éve együtt vagyunk, nem csak szexre kellettem neki. Az első barátommal is két hónapig vártam a szüzességem elvesztésével, ami sokak szerint kevésnek számít.


Ja és én sem vagyok nagy ribizli, eddig két fiú volt az életemben, ők is mindketten a barátaim voltak.

18/L

2016. máj. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A szerelemnek része a fizikai intimitás is. Ha neked bajod van azzal, hogy a szerelmed fizikailag is közelít hozzád, fizikailag megérint, akkor inkább veled van a baj. Ha szerelmes lennél akkor te is kívánnád őt és azt is kívánnád hogy hozzád érjen.
2016. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Tudom hogy benne van a dologban és normális..de az előző kapcsolatomban a srác elég durván kihasznált+(megeroszakolt) és pofára ejtett ugyhogy eleg nehez ugymond megbizom valakiben..ilyen teren..rogton arra gondolok hogy namost jajj de jo jol alakult minden de utana ugyis kileszek hasznalva :(
2016. máj. 21. 10:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Oké, ha az életben bármilyen első élményből (az élet bármilyen területén) van valamilyen rossz trauma, akkor abból később nehezebb kitörni. Nem vagyok pszichológus, de szerintem a rossz élményre egy jó élmény lenne, ami megfelelő választ adna majd neked, hogy meglásd, nagyon nem minden férfi olyan, mint amilyen a te elsőd volt.
2016. máj. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!