Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogy reagálnátok ha a barátnőtöknek hüvelygombája lenne?

Figyelt kérdés
Vagy volt-e esetleg ilyen hogy volt neki és nektek is krémet,gyógyszert kellett volna használni, mert erre kér hogy ne adjam vissza neki? Ti hogy reagálnátok ilyenre? És kevesebb mint 1éve tart a kapcsolat. A szex fájdalmas neki, az elején, de egyébként rajtam nincs tünete. Ti kiábrándulnátok? Ja és nem 1-2 hete küzdünk ezzel a problémával. hanem hónapok óta, de nekem pár hete mondta el. és hát kellemetlen nekem is, Ő többször volt nőgyógyásznál kapott szájon át szedhető gyógyszert is de nem múlt el neki.

2016. máj. 21. 21:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
15%
szeretem a gombapörköltet
2016. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 RRR ***** válasza:
100%

volt ilyen

és igen :vele együtt szedtem a bogyót

vittem dokihoz

és türelmes ,megértő voltam


te mit gondoltál,mit kellene tenni???

2016. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Csak normális válaszokat várok, köszi!

2es: én is megértő vagyok úgy gondolom de nem értem miért nem tud kigyógyulni belőle ha normálisan csinál mindent én is használom a krémet de ez egy idő után fárasztó kezd lenni meg a folytonos hiszti emiatt meg alapból nem valami guszta odalent sem hiába fürdik előtte ott a szag meg az a túrós váladék :S

Szeretem a barátnőmet de ez nagyon kiábrándító, és hosszútávon nem szivesen élek ezzel együtt.

2016. máj. 21. 21:20
 4/36 anonim ***** válasza:
7%
Fúj
2016. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
4-es Szakításon gondolkozok, és most nem csak a szex miatt mert az már nem jó, hanem tényleg kihat ez a kapcsolatunkra is. Folyton feszült, szomorú, zavarja Őt is, de engem is, és bevallom elgondolkozok rajta miért lett neki mert amúgy nem igénytelen lány, és nyilván én sem vagyok az, ezért nem értem.
2016. máj. 21. 21:51
 6/36 RRR ***** válasza:

talán cseréljen dokit


nekünk valami bazi zöld bogyót is kellett szedni

2016. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
87%
El lehet kapni elég sokféle módon... Nekem antibiotikum kúra után szokott kijönni... Ha tényleg a kapcsolat rovására megy és krónikus probléma és te nem birkózol meg vele akkor szakíts. Ha szereted együtt átvészelitek.
2016. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 RRR ***** válasza:
82%

akármitől

egy nyilvános wc

egy nem alaposan megmosott kéz

akár a tied akár az övé


2-6 voltam

2016. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezert szakitasz vele? Gratulalok!

Beteg. Ahelyett, hogy tamogatnad te inkabb elhagyod.


Egyebkent eleg konnyen el szoktak kapni a nok akkor is ha nagyon igenyesek.


Egyebkent meg valtson nodokit ha meg mindig nem gyogyult ki belole.

2016. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

És honnan tudjuk ha már teljesen meggyógyult, és én sem adom vissza neki? (mert nekem bár nincs tünete de kentem a krémmel, mert megkért)

Csak mert 2hétig szedett heti egy bogyót és már azthittük rendben lesz de nem.. Csak hétvégeken tudunk találkozni akkor is inkább ő erőlteti a szexet vagy nem is tudom..

Én kibírnám ha arról lenne szó hogy 1 hónap alatt meggyógyul de mi rá a garancia?

2016. máj. 21. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!