Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már dolgotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már dolgotok nagyon kicsi pénisszel?

Figyelt kérdés

Mi volt a reakciótok? Élveztétek vele a szexet? A srácnak nem volt kínos? 10cm vagy alatti méretre gondolok.

Lány vagyok, csak érdekelnek a válaszok :D



2016. máj. 22. 11:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
12%
igen, kb 13 centis volt :D kicsit kievettem a sracnak meg elment a kedve.de azer betette en meg kozbe nevettem mer alig ereztem valamit. kicsit kinos volt a sracnak :D
2016. máj. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
66%
10 centissel voltam, én is felnevettem mikor megláttam:D aztán a petting az tök jó volt, de mikor betette, nem sokat éreztem. Tisztában volt azért ezzel ő is, és végig izgatta a csiklómat, így végülis jó volt, de nem találkoztunk többet :D
2016. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

És mikor kinevettétek nem volt szar neki?:D

Én azért lehet nem bántottam volna meg ennyire hogy kinevessem, lehet ezzel mégnagyobb lett az önbizalom hiánya

2016. máj. 22. 12:09
 4/65 anonim ***** válasza:
93%
#1 Megjött az ügyeletes troll.
2016. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 Inessential ***** válasza:
90%
#1 megtapsolhatod magad.
2016. máj. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
88%

Első


Én is nevetek a csajokon, akiknek olyan tág a pinájuk, hogy nem érzik az én 13 centis farkam. :D

Nem mintha lett volna ilyen problémám eddig, érdekes, engem senki nem nevetett ki, és mindenki érezte a farkam, pedig 18-45 éves korig szexeltem már mindenféle nővel.

2016. máj. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
70%
A nők jó részét nem érdekli, hogy belegázol más ember lelkébe ezzel, úgy egy a lényeg, hogy nekik jó legyen, meg szórhassák a pasijuk pénzét.
2016. máj. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:
De amugy ennyi erővel a kis mellet is ki lehetne nevetni. (ami mondjuk ruhában nagyobbnak látszik a push up miatt mondjuk) biztos nekik is rosszul esne ha az ágyban a partnerük ezen nevetgélne :D nekem nagy szerencsére, de ez is olyan, hogy nem tehetünk róla kinek kicsi kinek nagy.
2016. máj. 22. 12:21
 9/65 anonim ***** válasza:
34%
jolvan azer ne harapjatok le a fejem. csak vicces volt h olyan kicsi...es ahogy probalkozik, de alig erzem :D elso voltam.
2016. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%

#8


Akinek van minimális értelmi szintje, az nem nevet ilyen dolgokon. De az ilyenekről azt is el tudom képzelni, hogy ha az utcán lát egy szellemi fogyatékost, azt is kineveti. Mondjuk itt javarészt csak trollok írkálnak ilyeneket, akik itt élik ki magukat.

2016. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!