Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan szerezzem meg, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg, ha barátnője van?

Figyelt kérdés

Tegnap ismertem meg a srácot, az egyik barátom haverja. Sajnos elég korán kiderült, hogy barátnője van, de ettől függetlenül annyira megvolt köztünk a "kémia", már ahogy egymás szemébe néztünk, akkor is láttam, az egyik barátnőm, aki ott volt, mondta, hogy kb. szikrázott a levegő, amikor beszélgettünk. És nem képzelem be, iszonyatosan durva volt. Mondta a srác, mikor elköszöntünk, hogy reméli, találkozunk még, és egyszerűen nem hagy nyugodni a dolog, nekem ő kell, szexelni akarok vele, nagyon-nagyon működnénk együtt, ebben biztos vagyok.

Mit csináljak? Tudom, hogy a barátnő nehezítő körülmény, de nem fog békén hagyni a gondolat, meg ez az egész..

18/L


2016. máj. 22. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Szexelj velem.

Tök ugyan az...

2016. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ők ketten boldogok, ne rondíts bele. Viselkedj felnőtt nő módjára!
2016. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Felejtsd el! Majd jön más akivel ugyanez lesz! Ez csak egy dolog, vannak ennél lényegesebb dolgok is az életben. Kár lenne szétbarmolni valamit ezért... Meg nem ártana tekintettel lenni másokra is, és nem az önös érdekeidet helyezni előtérbe. Elég gátlástalan lehetsz, ha valóban ez a célod.


Csak remélem, h a srácnak több esze lesz, és nem fogod tudni megszerezni magadnak! Ha meg valahogy mégis sikerül, akkor kívánom neked, h te is úgy járj majd, h valaki elszedi tőled. Vagy ha nem is őt, akkor majd azt a pasit, akit igazán szeretsz, és tervezel vele. Akkor majd megtudod, h milyen gerinctelenség az, amire most készülsz...

2016. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Szekszelj Arkaddal. Én látom a kémiát, alig jön át a 100mb-es sávszélemen.
2016. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%

Találkozzatok minél többett és lehetöleg csináld úgy hogy ketten maradjatok...

Hidd el elöbb vagy útobb...

2016. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
ripanc
2016. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akik már ri.bancoztok :)

Az eszetekbe sem jut, hogy ehhez két ember kell? Vagy hogy ha velem megcsalja, megteszi mással is?

2016. máj. 22. 21:44
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Attól még ripanc leszel. Ha én addig provokálok valakit, amíg végül pofánba sz, akkor én is ugyanúgy hibás vagyok.
2016. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Neked ez hogy esne? Nem egy játék, hogy csak úgy elvedd..ha pedig a fiú belemegy gondolod, hogy veled nem tenné meg ugyanezt?
2016. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Tedd meg.

Fiatal vagy, élvezd az életet.

Később meg fogod bánni, hidd el (tapasztalat).

Velem ugyanez a szitu volt: a pasival ott helyben letepertük volna egymást, ha csak ketten lettünk volna:D Aztán később kiderült,hogy nős.:))

Hagytam veszni, azóta is bánom.

2016. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!