Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, más is van igy ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, más is van igy ezzel vagy ez csak az én bajom?

Figyelt kérdés
A párom általában kielégít orálisan, mielőtt nekikezdenénk az "igazi" szexnek. Csakhogy én miután elélvezek az oráltól már nem is kívánom azt, nem kívánok rögtön egy újabb kielégülést. Persze hagyom miatta, de már nem esik olyan jól, akármennyire is kívántam mielőtt elmentem. Ezzel más is van így?
2016. máj. 24. 02:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne engedd az orált.
2016. máj. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez lányoknál,fiuknál is előfordul.Ez teljesen természetes dolog,"ne aggódj".
2016. máj. 24. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Akkor miért nem csináljátok fordított sorrendben?
2016. máj. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Nàlam ,ilyen nem fordult elő sose. Nem szeretem a nyalàst,nem is igénylem!! Sose élveztem el tőle!! 25/L
2016. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudok elmenni aktus közben. Alap, hogy előtte elélvezzek, különben $zar az egész.

Nem vagyunk egyformák.

27N

2016. máj. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 RoseTyler ***** válasza:
Miért előtte elégít ki? Én se szeretném, ha azelőtt elégítene ki, hogy egy jót dugtunk. Addig vagyunk csak igazán hevesek és vadak, amíg még élvezés előtt vagyunk.
2016. máj. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne hagyd hogy kinyaljon előtte. Egyből mehet a dugás, még örülni is fog neki:)
2016. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van hüvelyi orgazmusa. Valakinek semmilyen nincs, én meg másképp el tudok. Attól még nagyon is élvezem a szexet, és elég sokmindent megkaptam az élettől, amit szerettem volna, úgyhogy köszönöm, jól vagyok :D
2016. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért kell azt lepontozni ,aki nem szereti a nyalást??? Meg miért kell lep..özni?? Nem vagyunk egyformák,gondolom neked is van olyan amit te nem szeretsz ,de attól €n sem mondom ,hogy mekkora pocs vagy!!!
2016. máj. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

Nálunk az vált be, hogy van előtte orál, de nem orgazmusig :)

2016. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!