Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ciki az hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki az hogy egy 25 éves srác még szűz?

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 08:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%
nem, szerintem tök jó hogy van még ilyen. már ha azért vagy szűz, mert nem akarod akárkivel, és nem azért mert te akarnád csak még egy liba se ment bele.
2016. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

Csak akkor, ha te annak érzed. :)


Aki nem születik tökéletesnek, annak soha nem lesz barátnője, csak akkor, ha sok pénzed van, hiába mondanak mást, ez az igazság.

2016. máj. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Ha papnak készülsz akkor kifejezetten előny. Amúgy engem nem zavar, ha téged igen tégy ellene, de ne másoknak akarj megfelelni
2016. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
#2 elég érdekes elgondolás (jó, az érdekes helyett hü lyét akartam használni amúgy), az én párom se nem jóképű, se nem gazdag (sőt), mégis szeretem. tényleg, milyen furcsa hogy nem csak ri bancok vannak a világon, ja, hogy mi se nézünk ki tökéletesen stb, és így a legtöbb embernek nem kellünk?:) hát, ez van. én se sírtam hogy nem kellek a gyúrós pénzes 'fa szagyerekeknek', csak mert nincs nagy mellem meg kerek se ggem, hanem olyat kerestem akinek tényleg a belső a lényeg. ilyen ku rvaegyszerű.
2016. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

Igen, nagyon gáz.

A fiúk elég hamar elkezdenek érdeklődni egymást cukkolni, tehát középiskolában már elkellett volna veszíteni, normális esetben.

Mert nyilván akartad, csak nem jött össze sem a barátnő sek a szex. Amugy bármennyire hihetetlen ehhez a külsőnek semmi köze. Sok lány ismerősöm van együtt hozzá képest csúnya fiúval, de neki tetszik, ő szereti. Tehát ha olyan a személyiséged, akkor kb nem számit hogy nézel ki lesz csajod.Ez amugy is relatív dolog.

De itt már nagyobb a probléma ha 25éves korodra nem tudtál kialakítani egy kapcsolatot senkivel. És ne mondja senki hogy nem lett volna lehetőség, mert ott a suli,nyilvános helyek, szórakozó hely esetleg, utca, és szinte bárhol lehet már ismerkedni. Hasonló érdeklődésű lányt találni mint amilyen te vagy.

2016. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Mi az, hogy ha nem születsz tökéletesnek, nem lesz barátnőd?

Ezt honnan vetted?

Először is , ha baj van a testeddel, kezdj el sportolni. Rengeteg rossz arcú, de sportos srácnak van szép bnője.

Másrészt ahogy előttem írták a muffok sem tökéletesek. Sok 20 év körüli csinos lány már narancsbőrös, stb. Ráadásul a csajok még olyan apró dolgokat is frusztrálónak éreznek amiket mi pasik észre sem vennénk:)

Szóval a nyavalygás helyett légy férfi, változz meg ha kell.

2016. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván eddig is kiröhögtek a csajok, ezután is kifognak. Maradsz balfék!
2016. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem ciki, nem tehetsz róla, hogy alacsonynak és/vagy csúnyának születtél. A nők szerint viszont ciki.
2016. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%
Igen ciki, de nem a szüzesség, hanem, hogy ilyen idős korodra képtelen voltál túlesni rajta: antiszociális, béna, gyáva, anyámasszony katonája - ezek jutnak eszembe és nem a szüzességgel van baj :-P
2016. máj. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak akkor az ha annak érzed.
2016. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!