Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért állítják sokan hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért állítják sokan hogy a személyes alázattal nem lehet pasit megfogni?

Figyelt kérdés

mármint ezt úgy értem, hogy amikor megismerkedtünk már előre közöltem vele az ilyesféle vágyaimat, és már azt is konkrétan megbeszéltük az első randin, hogy eléggé sokszor ki leszek használva. 2 nappal később át is jött, fixáltuk hogy bármit csinál nem ellenkezem.


aztán felajánlottam hogy szervezzük be a barátnőm, nem ment bele, mi több, munka után rögtön átjön és itt is alszik és innen megy dolgozni.


Tény hogy rengeteget szexelünk, meg úgy az van neki is előtérben, de hálás típus, és hiába próbálom nem érdeklődik más nők felé. Alapvetően közöltem vele hogy neki nem kellene kedveskednie, törődnie, az az én dolgom, de szex után ha szomjas vagyok ő megy olyankor ilyenekért a hütőhöz, meg ha fürdünk akkor bevisz meg ilyenek, sőt általában el sem enged, szóval odahúz magához és úgy alszunk.


Ez alapvetően nem is lenne furcsa, de mégis, hiszen én elmondtam neki hogy nem csak szexuálisan de amúgy is, amit kér azt megkap, mégis inkább ennek ellenére úgy történnek a dolgok hogy a szexben az ő vágyai vannak kizálóg figyelembe véve, szexen kivül meg az enyimék inkább és nem miattam.


de félreértés ne essék én nem így terveztem ezt az egészet, nem is tudtam hogy ez ennyire sikeres, csak gondoltam megosztom a tapasztalataim, mert általában az van hogy ha egy pasi ingyen husit kap, akkor megeszi, esetleg többször is, de amúgy magasról tojik rája.


én meg már munka közben is olyan sms-t kapok, hogy merevedése van, sokszor eszébe jutok, meg hogy mi lesz majd este, készüljek fel.


2016. máj. 24. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

beteg vagy. :)


A "tojik rája" tetszett. Új faj a tengeri fauna csodás diverzitásában?

2016. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És ezzel most mi a bajod? Így működne egy normális kapcsolat! Üdv az életben! ;-)
2016. máj. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

leírtam.


sokan gondolják azt közülünk, hogyha szexel nyitnak, vagy már rögtön ribiskednek (olyan kijelentéseket tesznek), akkor azt gondolja a pasi, hogy "hát én ezt csak megdugni fogom". Pedig nem, mint a fenti példa mutatja.

2016. máj. 24. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:

Te egy jó kis nő vagy.

Hány éves vagy egyébként?

2016. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is egyből a szexuális vágyaimmal, izgatással , és hasonló témákkal kezdem az ismerkedést szinte minden esetben.

Pedig nem vagyok az a típus, aki csak megdugna egy nőt. Nagyon kevés kapcsolatom volt eddig, mert az igazit keresem. Mégis nagyon fontos számomra, hogy már az elején kiderüljön mennyire perverz a lány :) általában azokkal tart sokáig az érdeklődés, akik élvezik a szexuális jellegű témákat.

2016. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a pasi fejével kell gondolkodni. Van ilyen is, meg olyan is. Azért a többség, h ha szexel nyitsz, bizony csak tárgyként kezel, könnyű vérűnek tart, és úgy is áll hozzád. Azért vannak olyanok is, akik átlátnak ezen, és meglátják benned az értékeket. Neked most szerencséd volt, és sikerült kifogni egy normálisabbat, mármint aki normálisan áll hozzád, és nem csak kihasznál. De tényleg nem értem a problémádat... Most az a bajod, h megbeszéltétek, h ki leszel használva, ennek ellenére kedveskedik, meg normálisan áll hozzád? Vagy mi? Normál körülmények között ezeknek így kéne működni egy kapcsolatban. Attól még, h szexen kívül kedves, meg törődik veled, az nem zárja ki azt, h szexben nem lehet vadulni, állatkodni.
2016. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azért írok, mert…

Nem igazán értem, hogy te most azért írsz, mert boldog vagy, hogy végre kifogtál egy olyan pasit, akire vágytál. Vagy azért írtál, mert ez a kedvessége is bosszant. S már a szaki táson gondolkodsz?

De ami engem illet, én is úgy vagyok összerakva, mint ez a pasi. Az ágyban durvulunk, de tudok kedves is lenni a magánéletben, ha kell…

Rühellem is azokat a pasikat, akik dómoknak titulálják magukat, s közben csak kiélik a frusztrációjukat, de nem képesek törődni a nővel cserébe…

2016. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem egy egyedi viselkedés.Jelen esetben én is ilyen vagyok.

Annyi külömbséggel hogy a mahétköznapokban ngondoskodó,a szexben meg olyan amit a párom kér.

Ami annyit jelent,hogy ha verbális megalázásra vágyik és egy kicsit durvább szexre akkor azt kapja.

Ha a romantikázós,bensőséges együttlétre vágyik,akkor meg azt kapja.

Magyarán azt kapja amit igényel.

Ráadásul számomra már az apró jelek elárulják hogy mi lesz a napi igény.

2016. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó veled azért nem teljesen értek egyet, mert ott a "nőt" emeled ki a kettő közül és a férfit meg úgy állítod be, hogy teljesíti a nő vágyait.


Nálunk pedig ez nem így van. Én megmondtam a barátomnak hogy amit akar, azt kap, persze fantázia kérdése, ki-mit akar. Ő megéli ezeket a vágyait velem. Sosem volt kérdés, és sosem lehet, hogy én mit szeretek, és mire vágyom.

2016. máj. 24. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!