Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik mennyire kiábrándító ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik mennyire kiábrándító ha a lány szégyenlős előttetek?

Figyelt kérdés
Főleg a szüzesség elvesztés előtt, és mondjuk van rá oka jó néhány plusz kiló de azért nem a bálna kategória. Nektek ez mennyire lelombozó? Esetleg sötétben takaró alatt...
2016. máj. 24. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem a párom is ilyen volt, aztán együtt kikezeltük :-)
2016. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Ne viccelj már.Takaró alatt???

Nekem kifejezetten tetszik ha ilyen egy lány.

Főleg amikor zavarban van.Akkor nagyon aranyosak tudnak lenni.:)

2016. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeretem, ha egy lány szégyenlősködik, ha már addig eljutok, h szex lesz. Én nem szeretem sötétben csinálni. Szeretem látni közben a partnerem reakcióit, mimikáit. Ha már szexelni akar, akkor legyen annyi önbizalma. A magam részéről meg ha már szexelni akarok az illetővel, akkor nem azon fogok kattogni, h jajj istenem van rajta pár plusz kiló, vagy Pl nem tökéletes a haja, vagy van egy kis narancsbőr... Ezek elég gyerekes dolgok! Hidd el, egy normális pasi ezekkel nem foglalkozik!
2016. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen kezdeti szégyenlősséggel semmi baj nincs, megvan a romantikája. Az a minimum, hogy egy fiú megértő és támogató legyen ilyen helyzetben. De idővel azért cikivé tud válni. Nekem pl. volt egy csajom, aki mindig csak sötétben volt hajlandó szeretkezni, így azt se láttam, hány melle van. :) 1 hónap után elegem lett belőle, és kidobtam, mint macskát sz*rni.
2016. máj. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Engem sokkal jobban zavar a szégyenlősség, mint a plusz pár kiló. Sötétben, takaró alatt? Totál kiábrándító. A szexhez a látvány is hozzá tartozik.
2016. máj. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna ha túlzásba esík,a plusz kilók m az ilyenek viszont egyáltalán nem,öröm lenne ha bebízonyíthatnám neked hogy tényleg vonzó vagy,és nincs mit rejtegetned,ha szeretnéd írj nyugodtan ;-)
2016. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nekem nő jell nem egy kislány. Gondolom elvárod az önbizalmat a pasitól. Akkor miről beszélünk? Nem várhatid el, hogy elfogadjanak ha te sem teszed.
2016. máj. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna. Szeretem látni a nőt, megnézni a punciját, kényeztetni, stb. Ez nem megy ha szégyenlősködik. Meg aztán egy szégyenlős nő nagy valószínűséggel a nudira sem akarna eljönni velem.
2016. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!