Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Balettos lányok, Rsg-re járó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balettos lányok, Rsg-re járó lányok, szinkronúszó vagy csak hajlékony lányok, szerintetek van némi előnyötök a szexben a nem hajlékony lányokkal szemben?

Figyelt kérdés
Ha lehet komoly válaszokat várnék

2016. máj. 24. 11:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%

Nincs! Ezek csak versenyszerű sport amik az adott sportághoz megfelelő rugalmasságot igényelnek. A szexben más testrészek rugalmasságára van szükség.

Az, hogy valaki ügyesen bánik a buzogánnyal, szerintem nem tudja a szexben kamatoztatni.

2016. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem a buzogányról van itt szó, hanem arról hogy pl. maga mellé tudja a lány a lábát tenni oldalfekvésben, vagy pl. a nyakába tudja tenni a lábait
2016. máj. 24. 11:51
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Hát, előnyünk szerintem nincs, bár én a nyakamba szoktam néha tenni a lábamat, meg ki szoktam nyújtani pár pózban, hogy lássa milyen hajlékony vagyok, mert úgy veszem észre, hogy izgatja a látvány a partneremet.
2016. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
szerintem rettentően izgató, csak ilyen lányt lehetetlenség találni
2016. máj. 24. 12:08
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Attól még nem lesz valaki jobb a szexben, hogy hajlékony. Sok minden múlik a technikán, az odafigyelésen, nem elég az, hogy a nyakadba tudod tenni a lábad.
2016. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én látom előnyét, pl. a spárgázós póz nagyon sok pasit izgat, illetve a hajlékonyságnak köszönhetően sok extrém pózt ki tudok próbálni, amit szintén szeretnek a pasik. Igazából ez azoknak jó, illetve előny, akiknek van némi kreativitásuk és nem ragadnak le az átlagos dolgoknál, kicsit extrémebb dolgokat kedvelik.
2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van egy kis előnyünk, pl a láb-nyakbarakós szex isteni, és biztos kevésbé élvezném, ha közben húzódna a combom.

Nem tudom, milyen lenne, ha nem lennék hajlékony. Valószínű ha nem extrém kötött ízületeim lennének, nem zavarna, de úgy gondolom, hogy így még jobb. :D

2016. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Isteni lehet veled a szex
2016. nov. 21. 21:30
 9/14 BiTOPro97 ***** válasza:
5%

A lapos has csak részlegesen elterjedt pozitívum az emberiségben, mint jel, hogy nem terhes a lány/hölgy - mert ott a zsírtartalék mint szexi kérdés.

A hajlékonyság teljes emberiségre jellemző, és azon belül csak a nőkre közel száz százalékban, hogy szexi ha hajlékony. Erre művészeti- és sportágak épültek, például az RSG, és a balettban is csak a lány spiccel. - pedig sok balettos fiú is képes rá.


Maradok a Kategória: Szexualitás » Heteroszexualitás témakörben, és kisebbség az akit nem vonz a női hajlékonyság a fiúk és férfiak körében. Amúgy ez átvihető a szexbe is, de már mint stimuláns és figyelem felkelő ott van előtte is. Van aki sötétben szexel, de mégis számít, hogy szőke a lány. ...


Hátrány például, ha valakit zavar egy aktív balett táncoslány mondjuk combizmának tónusa, vagyis itt a tapintása, ami hát sokszor vagy többség nem tart nőiesnek. Testzsírszázaléka, etc. - de úgy tapasztalom ezt is tudják kompenzálni a hajlékonysággal (másoknál). ;)

2017. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 BiTOPro97 ***** válasza:

És a többségük nem csak ezért jó az ágyban. ;)

Balett esetén a másikra figyelés, az hogy lehet vezetni, de nem sorolom. A szexet csinálni kell, nem annyira beszélni róla. Pontosabban a közös tapasztalatokról érdemesebb inkább beszélni, ha már beszélünk szex helyet. ;)

2017. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!