Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Milyen érzés nektek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen érzés nektek, ha a csaj popsijába teszitek be?

Figyelt kérdés
Párom szereti nagyon az anált, néha csináljuk. Azt mondta nagyon más èrzés mint punciban, az elején szűk nagyon aztán ez is tágul lassan. Nyilván punciban a legjobb, csak érdekel, hogy a pasik miben érzik másnak.:) 20/l
2016. máj. 24. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szükebb ergó nagyobb élvezet... ilyen egyszerü...
2016. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De csak az elejèn nem?
2016. máj. 24. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem még nem volt benne részem :( 26/F
2016. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején pont az kényelmetlen, hogy nagyon szűk. Utána jobb, mert kitágul. Nem érzem másnak, inkáb a tudat ad neki egy extrát, mert intimebb.
2016. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet érezni, hogy szűkebb végig. Ezen kívül belül a felülete is más, valahogy bársonyosabb, mint a puncinak. Meg persze kevésbé nedves alapból. Szóval fizikailag is van jelentős eltérés, teljesen más, szűkebb élvezet. És emellett nyilván maga a tudat is izgató nagyon, hogy nem a szokásos, hanem a hátsó bejáraton hatolok belé. ;)
2016. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Picit forróbb, jobban körülöleli a farkat, bensőségesebb, valamint büntetlenül lehet beleélvezni :D
2016. máj. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen, azt ki is hagytam, hogy élvezés szempontjából is feltétlenül preferáltabb terület. :)
2016. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szorito gyürü érzés a bejáratnál
2016. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jóóó!
2016. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!