Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, milyen az amikor egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, milyen az amikor egy csaj nem jól veri ki nektek?

Figyelt kérdés
Mi az amit nem jól csinál?
2016. máj. 25. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem hiszem hogy a fel-le rángatást el lehet rontani,ha pedig zavar az üteme(pl:túl gyors)akkor nyissa ki a száját és szóljon nekem hogy lassabban,ennyi...

19/L

2016. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ezt tényleg nehéz elrontani :D
2016. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe (és az első válaszolónak is) a handjob témakört a különböző videómegosztókon. Ha száraz fitymacsattogtatás csak a repertoár akkor még nagyon sokat kell tanulnotok
2016. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3: Pont hasonlót akartam írni, plusz ajánlom a farokcibáló lányoknak a lingam masszázs témakört, mert sokkal többről szól, mint a föl-le :-P
2016. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan..en se csak cibaltam az exemnek..sot, volt amikor nem is vertem neki. Ujjaimra koptem es izgattam a makkjat..aligha ertem hozza. Fel perc utan akkorat elvezett mint meg soha. Aki szerint eleg fel le huzogatni az tanulhat meg. :)


26N

2016. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon rángatja, cibálja.. Lehet azt rosszul is csinálni, hajjaj...
2016. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amelyuk lany azt hiszi h csak fel le es ennyi.. Ohh :/ siralmas :(
2016. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezeknél csak az rosszabb ha fogazik...
2016. máj. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem érez rá arra, hogy milyen ritmusban csinálja, nem jól fog rá, nem veszi a visszajelzéseimet, túl merev kézzel csinálja, nem lazán. Nem tekergeti, nem markolássza a másik kezével a heréimet stb.
2016. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És igen, én imádom azt is, amikor megnyálazza az ujjait, az ujjbegyét és a fitymafékemet masszírzgatja verés közben a másik keze ujjával.
2016. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!