Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van a párom péniszével?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a párom péniszével?

Figyelt kérdés
Észrevettem a párom péniszén valami fura száraz, hámlott bőrt a makk alatt, a peremen. Nagyon ciki volt, de nem néztem feltűnően. Lehet, hogy valami bőrbetegség miatt van ez? Szerintetek ez mi lehet?
2016. máj. 25. 16:37
 1/9 October15 ***** válasza:
Vki majd biztos megmondja aki már találkozott ilyesmivel de addig is: Miért is ciki? Megkérdezed, hogy mégis mi a retek az, ha tudja akkor okay ha nem akkor meg orvos.
2016. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
lehet töbször kellene tisztálkodni.
2016. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem a tisztálkodással van a baj.

Alapjából véve nem is száraz a bőre. Maga a szituáció volt a ciki, hogy hirtelen elvettem a kezem, mert nem tudtam mit kezdjek az egésszel.

Nem vagyok kényes, ha hagyná még a pattanásait is kinyomkodnám, de ez most kicsit más.

2016. máj. 25. 16:46
 4/9 anonim ***** válasza:

szimplán ki van neki száradva.


mond neki hogy rejszoljon kevesebbet tusfürdővel, vagy kézkrémmel


A szárazság elleni krémek másmilyen hatással van a péniszre, mint a test egyéb részeire, mivel ott tized olyan vastag a bőr, mint máshol.

2016. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4-es, kézkrém meg testápoló nincs neki, utálja is a kenceficéket, mert hogy az nem férfias, az enyémet is legszívesebben kidobná vagy felgyújtaná. :D


Lehet én reagáltam túl, és csak szimpla szárazság az oka.

Köszönöm a válaszodat! :)

2016. máj. 25. 17:02
 6/9 October15 ***** válasza:
Neki nincs? Akkor van egy rossz hírem + egy megoldásom arra, hogy miért fogy el olyan hamar a tusfürdőd. :D
2016. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze én is ezt mondanám :D


annyi, hogy a szárazság önmagától nem fog elmúlni, mert mint mondtam ott máshogy működik a bőr.


Lehet hogy nem mindig látszik neki, de ha kicsit vered neki, akkor újból kiszárad neki seperc alatt.


Ha sokszor tapasztalod hogy ilyen akkor menjen el bőrgyógyihoz

2016. máj. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6-os, nem lakunk együtt, nem az én tusfürdőmet használja, hanem a sajátját.
2016. máj. 25. 17:58
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem valami fertőzés, de ez nem normális el kellene mennie orvoshoz vele, ha magátol nem megy el akkor tedd szóvá. Komolyabb baja lehet belőle és neked is.
2016. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!