Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek egy ilyen helyzetben? Kihasználnátok?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó! Van egy férjes asszony akit évek óta szeretnétek megkapni,de nem ment bele.Egyszer úgy alakult hogy megtudtok róla pár dolgot hogyan verte át a férjét,és azt mondta hogy bármit megtenne hogy ne derüljön ki.Mondanátok neki hogy ha megdughatjátok akkor nem áruljátok el?

2016. máj. 25. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha téged anyira boldoggá tenne...

Mondjuk nem szép dolog másokat zsarolásban tartani.

Nincs is rá garancia hogy utána tartanád a szád.

2016. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Oh, Jesus. Nyugtass meg, hogy csak trollkodsz.
2016. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez zsarolás és kényszerítés kategória , éveket kaphatsz ha előállsz ezzel és bosszút is a férjtől . Játssz a tűzzel ha akarsz .
2016. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom abban mi a jó, ha azért fekszik le veled, mert megzsaroltad. Elég szánalmas.
2016. máj. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem rólam van szó! És a nő mondja a "bármit".
2016. máj. 25. 17:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha testi, lelki nyomorék lennék, akkor talán kihasználnám a helyzetet, bevállalva minden kockázatot. Mostani énem viszont már eleve nem vágyakozna ilyen nő után.
2016. máj. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valahogy nem tudom sajnálni a nőt, ha átverte a férjét. Nekem nem igazán kéne, ha nem magamért akar, de teljesen megértem, ha valaki így kihasználja. Csak úgy bán az illetővel, ahogy megérdemli.

Persze, itt mindenki egy szent és névtelenül is a legtökéletesebb morális csodát akarja magáról előadni.

2016. máj. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem mondanám ezt egy nőnek. Ez zsarolás kategória. Nem vinne rá a lélek. Ilyen áron nem kell a világ legjobb nője sem!
2016. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!