Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero fiúk mit javasoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero fiúk mit javasoltok?

Figyelt kérdés

19 éves meleg fiú vagyok. Van az osztályomban egy elképesztően jó pasi kívül is és belül is (szerintem a legrendesebb ember akit valaha ismertem és nagyon szexis, túlzás nélkül) velem is nagyon jófej. Nem vagyunk igazán barátok, de nagyon bírjuk egymást. Van amúgy egy olyan érzésem, hogy egy kicsit tetszem neki, de lehet, hogy csak bemagyarázom. Néha amúgy gyanús, hogy biszex, a lányok biztos tetszenek neki. Már jó ideje szerelmes vagyok és most már csak rá tudok gondolni és nem tudom, hogy mit tegyek. Ti, hogy reagálnátok, ha egy ilyen okból kifolyó szerelmi vallomást kapnátok.

A homofób válaszokból nem kérek.



2016. máj. 25. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki.Ha tényleg rendes, akkor elutasítás esetén is kulturált lesz, mondja hogy bocs de nem meleg, és utána kerülni fog, de nem éget mások előtt. Ez sem olyan rossz opció, mert akkor nem fogsz utána vágyakozni. Ha meg véletlenül hozzád hasonló, akkor meg örülhettek egymásnak.
2016. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy intelligens és normális módon tudna reagálni akkor is, ha teljesen heteró, és nem piszkálna emiatt, akkor mondd el neki őszintén. Ha viszont egy kicsi esély is van arra, hogy megütheted miatta a bokád, akkor inkább még próbálj finoman puhatolózni, hogy biszexuális-e vagy heteró.
2016. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem nevetnélek ki, vagy szidnálak le emiatt. Meg igyekeznék normálisan reagálni a helyzetre. Talán egy kicsit még tetszene a hiúságomnak is, hogy a fiúknak is bejövök. :)
2016. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hívd el valahová,ahol kettesben vagytok,tereld a szót a meleg/bi téma felé. érdeklődj miként érintí őt a dolog,esetleg kérdezd meg,hogy miként reagálna egy ilyen helyzetben?

A válasza egyből megoldást kinál:

1:elutasító-nem égeted magadbe előtte,és nem kockáztatsz egy barátságot (mert ha nem bi,meleg,stb akkor is ott fog motoszkálni benne,hogy rá akartál mozdulni,és akarva akaratlanul is távolság tartó lesz)

2:nem elutasító-akár fel is fedheted magad,hogy te lennél aki szerelemet vallana neki.(nem árt ha épp szingli)

2016. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!