Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A gondom az lenne hogy nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gondom az lenne hogy nincs orgazmusom vagyis hüvelyi. Orálisan csináljuk van. De hüvelyi nincs. Jónak jó és élvezem is de orgazmus sehol. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja hogy szültem. 6 hetes kontroll után minden fájdalom nélkül együtt voltunk párommal.

Nem értem. Sose volt ilyen gondom


2016. máj. 25. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen.

És ha 4honapja szültél akkor ne ez legyen a legnagyobb gondod.

2016. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak nok akiknek a szules egy kicsit megviseli a dolgokat odalent. Ilyen alkalmakra talaltak ki az intim tornat. Kegel gyakorlatok.
2016. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb gondom

Csak kicsit zavar

2016. máj. 25. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyan tág lehetsz. nem csoda hogy nem jön össze az orgazmus.
2016. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha mar itt tartunk parom szerint szukebb vagyok :D. De nem ertem ezt mert volt fontos idekommmentelned
2016. máj. 25. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is beszűkültem szülés után, első alkalommal, alig tudta a párom betuszkolni, és közölte hogy szorítom, aztán szép lassan visszaállt minden a normál kerékvágásba, de kellett hozzá nekem is idő...légy türelmes, azt mondják az orvosok, hogy a hüvely regenerálódása, eltarthat 10 hónapig is..
2016. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor gyakorlatilag nincs velem baj.

Mar fektem hogy sose lesz mar a regi.

Igen mostmar parom is gond nelkul "befer"

Sot jobban elvezem mint regen.

De meg is az van amit leirtam

2016. máj. 25. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Lelki okokra gondoltál már? Esetleg még a fáradtságra tudok gondolni. Az IT szerintem is fontos lenne szülés után.
2016. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem erzem magam faradtnak.

Lelki? Mire gondolsz?

2016. máj. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!