Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hangszínből lehet következtetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hangszínből lehet következtetni arra, hogy valaki milyen az ágyban?

Figyelt kérdés
Milyen lehet egy magasabb hangú pasi egy mélyebb hangúhoz képest?
2016. máj. 25. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vennék rá mérget!
2016. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Olvastam egyszer hogy nincs összefüggés a hangszín (pl: egy mély hangú férfi) és a tesztoszteron között.. Tehát egy mély vagy magas hangú pasiról nem lehet tudni hogy milyen az ágyban.
2016. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy valakinek például mély hangja van, honnan tudná, hogyan kell kielégíteni egy nő? Ne röhögtess már. :D millió tényezőtől függ az ágybeli teljesítmény, de semmiképpen sem fizikai adottságoktól.


N

2016. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RRR ***** válasza:
100%

nem

és az "ellenféltől" is függ a teljesítménye

2016. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3, nem úgy értettem, de lehet félreérthetően fogalmaztam.

Úgy gondoltam, hogy mekkora a szexuális éhsége, milyen gyakran kell neki a szex, nem úgy hogy milyen minőséggel űzi :)

2016. máj. 25. 21:21
 6/6 Deflohelp ***** válasza:
Nem.
2016. máj. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!