Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban nem minden csaj ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem minden csaj ilyen?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy a barátomnak már rengeteg nője volt.

Én pedig mindig szexre vágyom. Ha találkozunk mindig van szex, legalább 45 percig kényeztetjük egymást. Hétköznap is van hogy külön áthívom csak azért, hogy legyen valami. Ha pár napig nem találkozunk, már masztiznom kell annyira igénylem az orgazmust. Nem hiszem hogy ez sok lenne, csak ő azt mondja, hogy más csajok nem voltak ilyenek. És hogy olyan elő se fordulna hogy én valamikor is ne akarnám... :) Tényleg van, hogy ő fáradt, én meg akkor is nyúzom, hogy de legyen már valami.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy más csajok tényleg nem szeretnek szexelni? Nem akarnak sokszor?

Fiú barátaim is gyakran panaszkodtak már, hogy mennyire kevés a szex, ez nekem fura..


2016. máj. 28. 00:24
1 2
 1/18 RRR ***** válasza:
az partner függő is
2016. máj. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Naponta tobbszor masztizok, baratommal kb hetente sexelunk, regebben 2 naponta sexeltunk kb, de altalaban mindig amikor talizunk van valami. Ha kis szopas akkor az vagy kis nyalas, vagy veres, de valami mindig van.
2016. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne pasim én is mindennap csinálnám!
2016. máj. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 RRR ***** válasza:

3!!

na most győzz majd válogtni

2016. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4-es!

Már élvezem is :D

2016. máj. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 RRR ***** válasza:

édesem

kellemes bogarászást:DDDD

2016. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bármikor szinte bárhol amíg volt párom ment minden nap többször is ha csak egy nap is kimaradt már feszültek voltunk...az előző barátnőmhöz pedig alig volt kedvem..szerintem partner függő. 20f:)
2016. máj. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Ehhez egy normális férfi és kapcsolat kell.:)
2016. máj. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs ki milyen, de az eddigi barátnőim is ilyenek voltak, mint te. Le nem bírtak szállni a farkamról. Nyilván tudok valamit. :D
2016. máj. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jaj Haydi látom még mindig elemedben vagy :D
2016. máj. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!