Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek hány csaj lép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány csaj lép félre BL döntő alatt?

Figyelt kérdés
En régebben egy szeretommel mindig BL meccsek alatt talalkoztam. Nincs is jobb egy focib*zi barátnál:)

2016. máj. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a barátommal egyutt szurkolok a BL döntőn 😂👌🏼
2016. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Aki csak úgy van a pasival az Mind... Aki szereti elfogadja ;) :D

Én nem szeretem a focit, de a párom igen.. Pont lesz@rom... Had nézze !! :D sok mindent megtesz, amit lehet, hogy más lánnyal nem tenne / nem nézne el neki.... Az igazi kapcsolat ilyen. :D


De láttam olyan molinót, hogy " foci meccs van ?? csajok hívjatok bátran !! " vagy valami ilyesmi :D

2016. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Előbb nyúlok magamhoz, minthogy félrek*rjak valami zsákbamacskajancsival, akiről azt se tudom, mit tud, csak randomban vagy jó, vagy nem. Bár annyira jó senkivel nem lehet az az 1-2 óra, hogy az ember a kapcsolatàt tegye érte kockára. Mondjuk néhány gerictelen IQ-harcosnak lehet, megéri...
2016. máj. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: te egy biztonsági játékos vagy, nincs ezzel baj, ilyen is van!
2016. máj. 28. 22:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én csajom nehezen tudna félre lépni.

Utálom a focit

20/f

2016. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Aki félre akar kúrni az pont megvárja amíg a csávója FOCIMECCSET NÉZ. Aha hihető. Mert máskor lockolva van a megcsalás event vagy mi?

Meg sosincs a csaj mellett a pasija 0-24-ben szóval nincs miről beszélni...

Na de Alex C,te véletlenül nem fiú vagy? Te kis huncut

2016. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg! :D Én tegnap az esti PSG-Bayern döntő alatt keféltem a szemét főnököm 41 éves feleségével. Isteni volt...
2020. aug. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7:

Jól tetted:)

2020. aug. 26. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!