Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Köztetek is van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Köztetek is van olyan, aki egyszerűen nem tud elélvezni, mert nem tud eléggé koncentrálni?

Figyelt kérdés
Élvezem az orális szexet, ujjazás+nyalás tényleg kellemes, de amikor érzem, hogy közeledik az orgazmus valahogyan kizökkenek, mert nagyon akarom és nem tudok elélvezni! Egy menet alatt többször is előfordul, hogy na most, na most, aztán mégis semmi... Lehet a partnerem sem elég ügyes, de én inkább magamat hibáztatom, mert nem bírok koncentrálni! Rendes szex közben pedig még ennyire sem megy a dolog, szinte semmit nem érzek! Kezd a dolog elkeseriteni! Ti mit tesztek, hogy menjen a dolog? Mindem barátnőm hülyének néz, hogy nem megy nekem a dolog, mert ők egy vadidegennel is elelveznek vagy a parjukkal is 4x egy aktus alatt.

2016. máj. 28. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Aktus közben én sem tudok, csak nyalással, vagy csiklóizgatással.

Ha magadnak csinálod, akkor sem megy?

2016. máj. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elég gyakori eset nálam is sajnos.
2016. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dehogynem, akkor remekül megy! :-D De a csiklómmal akkor is+ esetleg ujjazás!
2016. máj. 28. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel mert en sem tudok elelvezni
2016. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szexuális életem elején volt gyakran ez de már nem. Szerintem idő kérdése és minden rendben lesz
2016. máj. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez van :/. Érzem, hogy mindjárt, aztán mégsem.
2016. máj. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen problémám, megosztottam a sráccal, hogy nem tudok itt lenni fejben, és megkértem, hogy közben beszéljen valami erotikusat (akár annyit, hogy mondja, hogy épp mit csinál), hogy ne kalandozzonak el a gondolataim. Nekem ez bejött. :)

Azóta pedig sikerült magamban is kialakítani sok gyakorlással, hogy észrevegyem ha már elkaladnoztam és gyorsan vissza tudjak térni.

26L

2016. máj. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Estleg foglalkozzatok közben a csiklóddal
2016. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!