Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a legjobb barátnőm bátyjával. Borzalmasan érzem magam, ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

24 éves a srác, én meg 18.

Náluk voltunk mind a hárman, elkezdtünk inni, a barátnőm rettentesen leitta magát, valahol a konyhapadlón elaludt. Mi a bátyjával nem ittunk annyit, később meg felmentem a barátnőm szobájába, mert már aludni akartam. Aztán, még nem aludtam, mikor bejött a tesója, semmit nem mondott, mondjuk láttam rajta, mit akar, rámmászott aztán satöbbi...

Magamtól tuti nem mondtam volna el a barátnőmnek, de megtudta, mert arra nyitottam ki a szemem reggel, hogy kotorászott a szobában - a bátyja meg ugye ott volt mellettem.

Nem vette észre, hogy én felébredtem, és nem is hozta fel a témát, de baromi távolságtartó velem, és biztos hogy ezért.

Mit csináljak? Nagyon rosszul érzem magam. Ti is így reagálnátok?


2016. máj. 28. 22:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Arra,hogy a legjobb barátnőm a bátyám egyéjszakás rib.anca volt?

Igen, így.

2016. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

En rosszabban.


Egyebkent vele kellene oszinten beszelned, nem tolunk. Mi sem tudjuk mit gondol.


Az aranyszabaly az az, hogy oda nem sz+runk ahol eszunk.


Szerintem probalj meg egy kapcsolatot kihozni a dologbol. Ha engem kerdezel, ez javitana a dolgon.

2016. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

én egy barátom nővérével szexeltem, meg tudtuk beszélni

f

2016. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem! A legjobb barátnőd bátyja miért ne lehetne a párod? A kettő nem zárja ki egymást!
2016. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem a pasijával/vőlegényével/férjével feküdtél le, hanem a bàtyjával.

Ezzel kinek ártottál?

Ha nekem a barátnőm lefeküdne az öcsémmel (most tekintsünk el attól, hogy van barátnője, tehàt ha pl nem lenne), nem különösen izgatna...

2016. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szó nem lesz itt kapcsolatról, nem olyan típus ez a srác, akiben nagyon meg tudnék bízni...ez most csak így alakult, nem akarom arra fogni, de teljesen józanon nem hiszem, hogy megtörténik.
2016. máj. 28. 23:02
 7/21 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem, engem nem igazán érdekelne mit csinál a barátnőm a bátyámmal, a lényeg, hogy engem ne basszon át. 25/l
2016. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
en egyszer a batyam legjob haverjaval...mikor batyam megtutta felpofozot es 3 hetbe telt h legalab hozam szoljon megint :(
2016. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#6 es 7


Szerintem itt epp ez a gond. A lany ugy erzi, hogy a hata mogott lett intezkedve.

Az is lehet, hogy inkabb a legjobb baratnojet megovta volna a batyjatol.


Hogy neki ez mit jelent ezt csak o tudja. Ki tudja, lehet hogy tudott volna mondani olyat is, hogy elveszi a legjobb baratnoje kedvet a batyjatol...

2016. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nincs fiú testvérem de nagyon rossz néven venném ha a legjobb barátnőm lefeküdne vele.

Nem mondom, hogy kérj tőle bocsánatot mert annak nem lenne sok értelme. Elősször is magyarázd meg neki, hogy miért feküdtél le vele (és az alkohol nem kifogás) aztán onnan majd elválik, hogy ő mennyire próbálja ezt elfogadni

2016. máj. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!