Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnék egy férfi lakótársat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy férfi lakótársat. Szerintetek van arra esély, hogy ne akarjon majd szexelni velem?

Figyelt kérdés
Szóval úgy gondoltam hogy egy kétszobás lakásban laknánk ketten, mindenkinek külön szoba. Huszonéves, dolgozó, férfit szeretnék, aki nyugodt életet él, nem hoz a nyakamra haverokat. Én magam nem vagyok egy kimondottan jó nő, szóval nemhinném hogy bárki rám vetné magát. Egyszerűen csak attól félek, hogy a szürke hétköznapok során, meg ha esetleg közösen iszogatunk, akkor mégis rámnyomul, és akkor ha megtörténik, ha nem, mindenképpen kínos lesz együtt élnünk utána. A másik félelmem, hogy így nehezebb lesz e ismerkednem, félreértik ezt a férfiak, ha elmondom hogy egy másik pasi a lakótársam?
2016. jún. 5. 12:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél férfi lakótársat, ha ennyi kétely és félelem fogalmazódik meg benned?
2016. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen félelmeid vannak, miért nem nőt választasz lakótársnak?
2016. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

1.félreérthető.

2.miért kel férfi lakótárs? x)

3.esély van rá csak elég problémás ahhoz hogy feltegyük a kérdést megéri?

2016. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert a nőket nem tűröm meg, nincs olyan akivel én kibírnám az együttélést, csak a gond van velük. Egyedül viszont drága a megélhetés, még egy garzonban is, mint így osztozkodva.
2016. jún. 5. 12:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Melyik városban vennél ki albérletet?
2016. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sopronban.
2016. jún. 5. 12:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Uhh se messze vagy:( pedig én szívesen bérelnék egy lakást egy nővel hátsó szándék nélkül. Többször laktam együtt nővel és mindig előnyös volt mindkettőnk számára. Ja és nem feküdtem le velük :)
2016. jún. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Olyan átlátszó a kérdés. Most komolyan, olvasd már el mit kérdezel. Van arra esély, hogy NE akarjon? Nem is azt kérdezted, hogy lenne-e arra esély, hogy normálisan tudjatok élni egymás mellett, hanem azt, hogy van-e arra esély, hogy ne dugjatok.
2016. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel párt?
2016. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Közös iszogatás és nem nyomul rád? Ez komoly?

Az ilyen pasi vagy szellemileg visszamaradott vagy homó!

2016. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!