Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek még szűz, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még szűz, vagy már gyakorlott emberrel jobb az első alkalom?

Figyelt kérdés
Lányok, fiúk válasza egyaránt érdekel :D

2016. jún. 5. 23:42
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
100%
egy olyannal, aki szeret
2016. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Egy olyannal, akivel közösen izgatóak vagytok egymásnak és az őszinteség megvan.
2016. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
attól függ nagyrészt a tapasztaltabb de ez eléggé érdekes mert szexben vannak tapasztaltabbak de szüzesség elvételében kétlem hogy egykét olyantól aki az évek során direkt a szüzekre hajtott lenne tapasztalat kisebb részt lehet szűz illetővel is kellemes ha az illető alapjáraton ügyes vagy jól ráérez a dologra mert hát van ilyen is :D
2016. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Egy vagyonos gazdag mamikával aki utánna a nevemre iratja a házát :DD
2016. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy akkor szűzzel könyebb.

De amúgy meg ha szerelmes vagy akkor teljesen mindegy. :D

2016. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalt legyen aki figyel rád és segít, de azért mindenképpen legyen vonzalom is!
2016. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olyannal, aki még agyban szűz a társadalom által gondolt dogmákra.
2016. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tapasztaltabb emberrel talan biztosabban erezheted magad egy ilyen helyzetben, mert megis csak jobb ha legalabb egyikotok tudja mit csinal (ezen ne azt ertsd hogy a szuz meg azt se tudja mi a szex), masreszt ha tudod hogy a partnered szinten szuz akkor kevesbe izgulsz, esetleg jobban el tudsz lazulni...ez egyen kerdese hogy kinek mi az igenye, de tenyleg a lenyeg az hogy erezz is valamit az irant akinek odaadod magad
2016. jún. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tapasztalttal kezdtem.. voltam 16,srác 17. S jobb volt,h legalább tudta mit kell tenni..
2016. jún. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Deflohelp ***** válasza:
Ez a kérdés részletes választ érdemel, vélemények ütköztetésével. Alapos összefoglaló található, ha a Szexualitás keresőjébe beírjuk: szüzesség elvesztésével
2016. jún. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!