Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Volt már veletek olyan, hogy ki akartátok próbálni másik fiúval, aztán rohadtul megbántátok?

Figyelt kérdés
Senkiről nem derül ki a személye szóval lehettek őszinték.

2016. jún. 13. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit off.

Én most gondolkodok rajta, hogy kipróbáljam de nagyon félek tőle, hajt a kíváncsiság de közben azért aggódok is sokat.

Félek tőle, hogy megbánnám.

2016. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam és nagyon bejött.
2016. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is kipróbálnám az orált mindket oldalról, de én is félek :/ bár már cserélgettem képeket más fiúkkal q farkunkrol azt egyelőre nem bántam meg.
2016. jún. 13. 14:04
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem volt még ilyen, mivel hetero vagyok.
2016. jún. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
És kérdező, nem volt olyan, hogy miközben kipróbáltátok az orált felnézve nem volt fura, hogy egy másik srác néz vissza rád és nem egy lány?
2016. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
volt, hogy gondolkoztam rajta, addig jutottam el, hogy beszéltem interneten egy meleg sráccal, hogy kipróbálnám vele, de szerencsére nem jött össze és így később, mikor kicsit lenyugodtam, nagyon örülök neki.
2016. jún. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy előttem szóló, "kíváncsi heteró" srácok! Ti feküdtetek már le csajjal? Volt már legalább 2-3 alkalom?

Annyira érdekel, hogy honnan jön ez a gondolat, hogy leszopjatok valakit. Engem nem zavar, csináljátok csak, csupán arra gondolok, hogy nem a csajoknál tapasztalt sikertelenség van a háttérben?

2016. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs okom panaszra..volt két hosszabb kapcsolatom, plusz voltak alkalmi dolgok lányokkal szóval nem, nem a sikertelenség miatt gondolkodok ezeken. szeretnék tapasztaltabb lenni.. és nem 40-50 éves koromban bánkódni h miért nem éltem ezeen az oldalon is 26 éves korom körül.....
2016. jún. 14. 09:37
 9/10 anonim ***** válasza:
1000 pinát nem adnék 1 f...ért!
2020. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hat kipróbálnám csak lány

vagyok

2022. dec. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!