Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után normális pettingelni egy fiatal lány esetében?

Figyelt kérdés

Üdv.


A barátnőm 15 éves és megkérdezném tőletek, hogy ebben a korban mennyi idő után (a kapcsolat kezdete utáni időre gondolok) úgymond elfogadható a petting? Mi 2hónapja ismerjük egymást és 1 hónapja járunk. Heves csókolózás után mell tapi már van, szereti ha csinálom, viszont az utóbbi időben próbáltam továbblépni..azaz belenyúlni a bugyijába hogy simogassam stb, de elhúzta a kezem gyorsan és mondta hogy ez neki még korai. Viszont ruhán keresztül nem teszi ezt..ámbár tudom hogy nem is tetszik neki..ezért nem is próbálkozok többet.



2016. jún. 15. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy?
2016. jún. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
holnap leszek 19.
2016. jún. 15. 19:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez (sem) életkorhoz kötött! Majd akkor ha mindketten szeretnétek, kivánjátok!
2016. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boldogat!
2016. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor jó uram! Isten éltessen! :D

Amúgy meg szerintem még egy hónapot minimum kell várnod..

2016. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

persze tudom hogy nem eltelt időhöz kötött az egész. inkább csak arra lennék kíváncsi hogy ki mennyit várt ilyenkor.


igazából nem is érdekel a dolog, meg amikor vele vagyok és beszélgetünk..csak aztán van egy heves pillanat mikor csókolózunk és nem igazán birok magammal..na akkor szintet lépnék legszívesebben. Valahogy kontrollálni kéne magam.


Amúgy köszi a jókivánságokat.:D

2016. jún. 15. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:

En felnottkent sem szexelek.eslore :-D

Csok

Ruhan keresztul simizes

Majd petting

Es ha abban jo akkor szex :-)

Ez olyan 2-3 honap

2016. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Boldog szulinapot :)

Hat ezt rajta kell majd latnod h mennyi idore van szuksege. En 16 voltam, de annyira megbiztam paromban h 2 honapra ra le fekudtem vele. Es most 18 evesen meg mindig eggyutt vagyunk :)

2016. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!