Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a fiúknál "bejön", vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiúknál "bejön", vagy felesleges és csak én égnék be?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok. Van egy srác (20 éves), akivel mostanában elég jóban lettem, kb március óta minden nap beszélünk. Viszont ő elég tapasztalt, én meg még nem is csináltam semmit... Mostanában elkezdtünk kicsit "máshogy" is chatelni és mondta, hogy néha gondol rám aközben... Meg hogy szerinte tök jól ellennénk, csak az a baj, hogy nagyon félénk vagyok.

Jövő héten elutaznak anyáék 3 napra és gondoltam, hogy esetleg eljöhetne... De félek, hogy kinevetne, vagy hülye ötletnek tartaná és nem akarok beégni.


Csak én tökre kipróbálnék vele sok mindent, de tényleg elég félénk vagyok. Mert ő próbált mindent, magabiztos, én meg nagyon nem. Bár mondta, hogy őt ez nem zavarná, mert szerinte hamar belejönnék. De nem tudom, mi legyen.


2016. jún. 18. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el nem fogja visszautasítani 😂😂😂
2016. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha igen?
2016. jún. 18. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy " bejön" vagy nem, de gondot semmiképpen nem okoz egy srácnak.
2016. jún. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számít ha visszautasít? Nem lesz utána olcsóbb a kenyér...
2016. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, bejön akkor min gondolkodsz? :)


Szerinte tök jól ellennétek... akkor miért is mondana nemet? Mi a legrosszabb? Max nem történik semmi, néztem egy filmet és beszélgettek, de most őszintén erre mennyi esély van? :D

2016. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nulla esélyt látok rá, hogy egy ilyen meghívást visszautasítana egy pasi. :) Főleg, hogy egyértelműen kifejezte már, hogy tetszel neki. Hagyd, hogy az történjen, ami neked jól esik.
2016. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hívd át, nem fog visszautasítani! :D

Aztán majd írj, hogy sikerült-e!

2016. jún. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

?És ha igen?"

És akkor mi van. Szerinted csak te utasíthatsz vissza másokat? Nem fog összedőlni a világ.

2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!