Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolja azt sok nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok nő, hogy kritizálhatja a párja testi adottságait, de fordítva már nem viseli el?

Figyelt kérdés

A bnőm folyamatosan kritizálja a farkam méretét, szerinte túl kicsi, valójában teljesen átlagos méret.

Tegnap egyzser mondtam azt, hogy mellügyileg ő sem nagyon van eleresztve, erre teljesen megsértődött, nem is akar válaszolni.

Amikor többször ő tette, az szerinte oké, és amikor ezt szóvá tettem, akkor én "hisztizek". . .


2016. jún. 25. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy jó kapcsolat lehet.
2016. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért lehet, mert egy önző pitsa.

Aki még hisztis is.

Kerülni kell az ilyet.

2016. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
normális kapcsolatban szerintem egyik fél sem kritizálja a másikat, hanem úgy szereti ahogy van
2016. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ő kritizál, ki kell rúgni a francba, hogy akkor keressen nagyobb farkú pasit!

Illetve megkérdezni tőle, ha kicsi neki, miért van veled?

2016. jún. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak egy buta nő tesz ilyet, hogy kritizálja a párja szerelme méretét.Ha ilyet tesz én a helyedben elgondolkodnék rajt érdemes-e folytatni ezt a kapcsolatot.

Ha nem tetszik neki tovább lehet állni.

Jogos volt a reakciód.


N

2016. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
bas*d ki az első konténerbe
2016. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz. egy nőnek 100x több esélye van a pasiknál mint egy pasinak a nőknél és ezt a barátnőd is tudja...


Az én farkamat szemtől szemben nem kritizálta az exem mert baromira élvezte a szexet de amikor szakítottam vele hirtelen már kicsi lett a farkam, és még mástól is hallottam vissza.

2016. jún. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert az ilyen emberbe több egó szorult, mint érzelmi intelligencia meg önkritika, plusz az emberek egy része nem érti, nem érzi a különbséget aközött, hogy valóban szeretek valakit, vagy vele vagyok, mert szükségem van rá, mert jobb nem akadt, mert társfüggő vagyok stb.


Amúgy férfiaknál is előfordul ugyanez a jelenség meg az egyéb szempontok szerinti kettős mérce - inkább személyiség-függő, mint nem-függő viselkedés.


Ha nekem mondaná a párom, hogy nem elég nagy a mellem, vagy bármi más genetikailag meghatározott adottság nem tetszik rajtam, akkor szakítanék vele, mint ahogy ha férfi lennék, ugyanígy szakítanék azzal a nővel, aki kritizálja a farkam méretét.


Az a kapcsolat, ahol az ember bántó megjegyzéseket tesz a másikra, tudatosan rombolja az önértékelését, szexuális önbizalmát, sok mindenről szól, csak a szeretetről meg az elfogadásról nem.

2016. jún. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Idomítani kell a legtöbb nőt, ha az első ilyen után nem küldöd el - nyugalmadat megőrizve - az anyja véres faszára, nem fogja megtanulni a határokat.
2016. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szégyen a csaj.
2016. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!