Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen kinézetű, stílusú, viselkedő fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

légyszi a korodat is írd!



köszi

üdv,

19F


2016. jún. 26. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az amelyik gyengeden tud viselkedni..
2016. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Magas, vékony vagy izmos, lehetőleg tetovált. A stílus minden, nekem legszexibb a farmer és ing zakóval, de a lényeg az igényesség. Viselkedjen a helyzethez megfelelően, legyen udvarias, tisztelettudó, de ha kettesben vagyunk és szexelünk, akkor szedjen szét. Gyengéd ne legyen semmilyen téren.


24N

2016. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

azt találtam h a nőknek bejön h nyugodt vagyok, teljes lelki békével, titokzatos, bölcs, intelligens vagyok, ebbe az érzelmi intelligencia is beletartozik, nincsenek előitéleteim senki felé és a legjobb tulajdonságait keresem az illetőben, a hibáit meg elfogadom hiszen mindenkinek vannak, tisztelettel bánok velük, a közös hang pedig alap, ez amiatt is egyszerü h a testbeszédet nagyon jól olvasom, így ha épp zavarban is van hamar feloldom.


emellett h nemvagyok fogpiszkáló, 190/100, max fél centire hagyom a hajam, utána tolom le nullással mert zavar, átlagos öltözet, emiatt nem érzik magukat kevesebbnek, mint ha rolex meg ilyesmik lennének rajtam.

2016. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az átlagos, normális. Amelyik nem páváskodik, nem gyúr és főként nincs eltelve magától. A földön jár két lábon, meg tud élni és tesz is érte, hogy normális élete legyen, de nem más kárára. Kinézetre ha lehet legyen magas, átlagos testalkatú, inkább vékony mint mackós vagy túl izmos. Tudjon normálisan beszélgetni, legyen önálló véleménye és legyen határozott.
2016. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!