Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretek ilyenekről beszélgetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek ilyenekről beszélgetni más férfiakkal is. Ebből lehet féltékenység? 20N

Figyelt kérdés

Szeretek ilyenekről férfiakkal beszélgetni, mert bizonyos dolgokat máshogy látnak és mások az igényeik mint nekünk. Hasznos tippeket is kaptam már így amivel meg tudtam lepni a páromat :)

Lehet féltékenység ebből hosszú távon?

(Kizárólag beszélgetés szintjén folynak ezek a dolgok, sosem csaltam meg és semmi félreérthető nem történt még más férfival, szóval elvileg semmi oka a féltékenységre) :)



2016. jún. 26. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak beszélgetés, akkor nem.
2016. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kérdésedben a válasz is.Egyébként lehet ha egy barom a pasid lehet féltékeny.
2016. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, csak azzal fogod megcsalni, amelyikkel többet beszélgetsz és megkedveled.
2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így érzem hogy idegen nőkkel jobban meg lehet ismerni magam, és a párom is:) 27/F
2016. jún. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!