Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Viszonylag a közeljövőben el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag a közeljövőben el lehet dönteni majd, hogy a gyereked homoszexuális legyen-e vagy sem. Te belenyúlnál a génjeibe azért, hogy ne legyen meleg biztosan?

Figyelt kérdés

Lassan ott tart majd a géntechnológia, hogy a szülők eldönthetik a jövendő gyerekük gyakorlatilag minden tulajdonságát.

Kijavíthatják azt, hogy a gyerek ne örökölje az ő családjukban gyakran előfordulú betegségekre való hajlandóságot, ne legyen rövidlátó, izmos alkatú legyen, ne legyen hajlamos függőségekre, stb


Ugyanígy azt is el lehet majd dönteni, hogy milyen színű legyen a haja, szeme, mekkora farka legyen, és hasonlók.

És ez mellett azt is, hogy milyen legyen a szexualitása. Azért a heteróban van a kérdés, mert heteró emberekhez szól a kérdés. Ha mondjuk a dokinál 10 ezer forintot kérnének tőled azért, hogy annyit állítsanak a születendő gyerekeden, hogy biztosan ne legyen homoszex, akkor kérnéd ezt a beavatkozást?


2016. jún. 27. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha garantáltan nincs semmilyen mellékhatása, akkor igen. Mondjuk nekem sose lesz gyerekem, de az már más tészta. :D
2016. jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem piszkálnék bele a gyerekembe semmilyen téren (kivéve ha súlyosan beteg). Amúgy szerintem ez egy olyan dolog aminek sose szabad megtörténnie. Most gondolj bele 16 év múlva számon kér a gyereked hogy miért ilyenre csinálták a nemi szervét, miért ilyen színűre a haját...ebből nagy konfliktusok lennének nem csak szülő és gyerek közt szóval ha értelmesek az emberek ezt sose lehet majd kontrollálni.
2016. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2:

De ezt nem kell soha megtudnia, hogy a szülei szándékosan milyen tulajdonságokat adtak neki. Miért kellene?

2016. jún. 27. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Kernem, nem szeretnem ha a gyerekem meleg lenne. Bar sose lesz gyerekem :)
2016. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

3. Ha már ott a lehetőség, felmerül a gyerekben is, vajon az ő szülei mit "állítottak" rajta.

De nem kell belenyúlni, tényleg, kivéve, ha valami súlyos betegsége lenne. Másrészt ki tudja, milyen mellékhatása lenne a dolognak, amit most nem is sejtünk. Nem lehet egy programban sem csak úgy átírni néhány számot, sokszor az egész program másképp működik tőle, nem csak az, amit elsőre gondoltunk. Az ember meg azért milliószor bonyolultabb, mint egy számgépes program!

2016. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Most nehogy azt hidd hogy egy ilyen, ennyire bevett technológiáról csak a felnőttek tudnának. A gyerekek megtudnák és számon kérnék a szüleiket, akik hazudhatnak, de a gyerek nem biztos hogy hisz nekik még akkor se ha igazat modnanak. Vagy ha mégis titokban marad és csak a gyerekvállalók tudnak róla, akkor akkor kérnék számon a szüleiket néhányan akik utánajárnának. De mondom ha ennyire bevett dolog lenne akkor mindenki tudna róla.
2016. jún. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6:

Te aztán a világ összes emberét nagyon-nagyon öntudatosnak hiszed

2016. jún. 27. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem, de vannak akik azok és ez akárhogy nézem izgalmas hír, szóval felkapnák a hírportálok, bulvárlapok, stb szóval ahhoz is eljutna aki amúgy nem járna utána.
2016. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is csak azon változtatnék max, hogy ne legyen súlyos betegsége.


Ha gyerekem lesz, igyekszem majd úgy nevelni, hogy mindent elmondhasson nekem, és ne szégyellje azt, ha esetleg meleg. Attól még ugyanúgy fogom szeretni, mert nem lesz ettől ő más ember. Remélem, addigra a társadalmunk is eljut oda, hogy ilyen kérdések mint a tiéd egyáltalán fel se merüljenek - de lehet, csak én vagyok naiv és mindig is lesznek homofóbok akik úgy utálnak másokat, hogy azok nem ártottak nekik.

2016. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Aki igy belenyúlkálna a gyerekbe az vegyen valami játékszert magának.

A gyerek az nem egy játék,ami olyan lesz,amilyet szeretnénk!

2016. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!