Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fekete hajú lányok! Összejönné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekete hajú lányok! Összejönnétek nagyon világos bőrű, világosbarna hajú pasassal? Eléggé rá vagyok kattanva az eredeti fekete hajú, kicsit kreolos bőrű lányokra Szerintetek lehet esély?

Figyelt kérdés
fekete haj

2016. jún. 28. 00:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy,nem is értem hogy képzeled,hogy majd a jó génjeiket összekeverik egy barna sráccal.

Fekete hajú emberek csak fekete hajúakkal kezdenek,hogy megfelelő tulajdonságokkal rendelkező utódokat tudjanak létrehozni,ez a szabály

2016. jún. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a kék szemű férfi,csak és kizárólag

Kék színű szem tulajdonosával kompatibilis

2016. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre-felé valahogy nagyon ritka a fekete haj, ez is nyilván benne van. De gondolkodtam már rajta, hogy talán elmegyek csajozni Szolnok környékére vagy É-Kelet felé, mert nekem úgy tűnt, hogy arra sokkal több a fekete hajú ember.
2016. jún. 28. 07:11
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet arra kapni hajfestéket biztos :O
2016. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj de gonosz vagy:)

Én eredeti fekete hajra gondoltam.

2016. jún. 28. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eredeti fekete a hajam, kreol is a bőröm de a germán típusu fiúk jönnek be.
2016. jún. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!