Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kényszerfranciánál a pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszerfranciánál a pasik miért durrannak el mint a pezsgősüveg, szinte azonnal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, pl mikor a csaj ráül a pasi arcára,

és annak csak ösztönszerűen végeznie kell a dolgát.


2016. jún. 30. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor én nem vagyok pasi :( hmm de szomorú. De nő sem! Akkor mi vagyok???
2016. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen van ez így minden pasinál :D
2016. jún. 30. 18:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam sincs ilyen probléma. :p
2016. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1 interszexualis vagy


Hat kerdezo van olyan, aki ugy felizgul tole, hogy nem tudja magat kordaban tartani es eldurran. Van ez igy.

2016. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én se birom sokáig, de ettől független én nem hagyom abba. Szerintem ennek meg így nincs jelentősége.
2016. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyalástól nem élvezek csak úgy el, szopatásnál meg ha már nagyon kapkodja a levegőt tartunk egy kis szünetet és aztán mindent bele. Addig meg lehet játszadozni.
2016. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pasi nyal és attól elélvez? :D Szerintem ez nem lehetséges :D 19/F
2016. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De lehetséges, mert annyira kívánja a puncit, hogy elmegy rá. Mondjuk attól, hogy elment még nyalhat tovább. Szexben ha elmegyek én elkezdem nyalni és gyorsabban indulok be megint..
2016. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kijavítanám az előbbit, mert én csak a kérdést olvastam el, nyalástól nem tudok "eldurranni", viszont ha a barátnőm cumizik, akkor viszont nagyon és könnyen. (általában mindig ez az első menet, hogy a második jó hosszú legyen vaginálisan).
2016. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!