Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy lány szexkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy lány szexkapcsolatban inkább a kezdeményező fél, tehát ő hozza fel, hogy találkozni kéne stb. az zavaró esetleg visszataszító dolog?

Figyelt kérdés
Vagy itt nem működik a vadászösztön és felesleges kéretni magunkat? Egy ilyen helyzetben vagyok és nem tudom mennyire kellene rámenősnek lennem, mert én szívesen találkoznék a pasival sűrűn, de ő meg olyan semleges a dologgal kapcsolatban... 24/L

2016. júl. 1. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2016. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én eddig úgy tudtam, hogy ha a szexkapcsolatban valakinek kufircolni támadna kedve, akkor szól a másiknak, és dugnak egy jót. Függetlenül attól, hogy pasi vagy csaj-e az illető.


22/L

2016. júl. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem sem visszataszító :)
2016. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nekem egyáltalán nem zavaró! Ha kölcsönös a szimpátia, a szerelem, a vágy, akkor semmi zavaró nincs benne! Nekem legalább is! F.
2016. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj ha a lány kezdeményez , de (tapasztalat) a "csak szex" kapcsolatok nem szoktak sokáig müködni , én is visszavonulót fujtam mindig amikor ragyogó kiskutyaszemekkel és egyre sürübben akart talizni/randizni/szekszelni/csak ugy összefutni ( nem kivánt rész törlendö) az aktuális üdvöske , lehet hogy a barátod is tapasztalt, és tényleg csak szexet szeretne komplikációk nélkül
2016. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Fuss csak utána te gyökér! Pont az ilyen ostoba ribikkel kezdenek szexkapcsolatot a pasik.
2016. júl. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg csak a szex miatt akarsz vele találkozni, akkor nincs benne semmi, elvégre erről szól a kapcsolatok, nem?

Viszont ha már érzelmek is játsszanak, akkor inkább alaposan gondold át, mert csúnyán megütheted a bokád.

2016. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogyis zavaró. Erről szól egy szexkapcsolat.
2016. júl. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez mert a pasik azt mondják, hogy persze, nem zavaró, ha akarsz valamit mond meg.. de utána úgy működnek ahogy leírtad, elbizonytalanodsz és befejezed:-)
2016. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!