Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Valaki hasonlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Most jottem ossze egy sraccal,mar regota ismerkedunk. A helyzet az,hogy tegnap szexeltunk volna,de kudarcot vallott a dolog,ugyanis atlagon feluli penisszel rendelkezik.

Ezt eddig nem mondta,de tegnap szo szerint sokkot kaptam. Nem eleg hogy hosszu,borzaszto vastag is. En nagyon birom es kedvelem, vegre talaltam egy ertelmes fiut,eleg vicces lenne azzal az indokkal szakitani vele hogy nagy a farka. Nem szeretnek vele,de en nagyon szuk tipus vagyok. Sikositoval meg nem probaltuk mert pont nem volt keznel,de tuti beszerzek egyet. Valaki hasonlo helyzetben?



2016. júl. 4. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Szegény srác... Nem lehet könnyű.
2016. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is nagyon szűk vagyok én sose élveztem ha a pasinak nagy meg vastag van mert fájdalmat okoz. Síkosítót én nem használhatok mert érzékeny vagyok rá... Van hogy két ember nem passzol. De próbáld meg síkosítóval. 22 N
2016. júl. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

pedig ha nem jó :D

deeee nem ugy vannak itt a lányok 90% .a hogy a nagy farkú pasik a legjobbak

2016. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaj dehogy jo a nagy farok. Ez hulyeseg. Igaz a mondas hogy a nok nagy farkat akarnak de 20 centinel mar fuldokolnak :D

Eddig kis farku barataim voltak,naluk is kellett sikosito de elsonek az is fajt de utana megszoktam.

Nala nem tudom hogy fogom,lehet lelkitarsak maradunk csak ...

2016. júl. 4. 14:05
 5/13 A kérdező kommentje:
De igazabol nem a hosszusagaval van bajom,az meg nem is lenne gond.hanem a vastagsagaval.
2016. júl. 4. 14:10
 6/13 anonim ***** válasza:
kamukérdés
2016. júl. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hagyjuk mar ezt a kamu kerdeses commenteket mert mar rohadtul unom!

Kivanom,hogy hasonlo kaliberrel hozzon ossze a sors, ha ferfi vagy kedves utolso akkor 2x,aztan meg megtudod hogy mi a kamu!

Nem lett volna egyszerubb tovabblapozni :D nem birtad ki h ne irj ide.

Az ertelmes valaszokat pedig koszonom!

2016. júl. 4. 14:26
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Kedves utolsó miért lenne kamu a kérdés? Csak azért mert a kérdező nő nem veszik meg a nagy és vastag.. F..ért? A tini r.bancok találták csak ki minél nagyobb minél vastagabb annál jobb de csak h menőzzenek.. De ha tényleg megdugja őket egy igazán vastag és nagy méretű pasi akkor meg sír a szájuk... Szóval ez egy épületes baromság hogy minden Nő a nagyot meg a vastagok preferálja... 22 N
2016. júl. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már e megfogalmazásról lerí, hogy kamu a kérdés.

Na meg nem is a vastagság lenne a probléma, ha nem lenne kamu, hanem a hosszúsága.

2016. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Borzaszto buta vagy mar ne is haragudj! :D

A hosszusaga miert lenne problema? Inkabb hosszu legyen mint vastag meg mindig ugy vagyok vele.

Nem kell bedugni tovig.

2016. júl. 4. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!