Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak magam által tudok elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak magam által tudok elélvezni, lehet ez? (F)

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy ha sz*pnak, akkor abból alig érzek valamit, majdhogynem már lankadok, ha verik nekem az úgy jó érzés, de nem elegendő ahhoz hogy el tudjak élvezni, ezt már csak úgy tudom elérni, ha magamnak csinálom, ami sokkal erősebb, meg úgy jobb érzés is. Lehetséges hogy nagyon megszoktam már a saját technikámat, és már csak azt érezem kielégítőnek? (elég sokat szoktam azért verni, de itt pl direkt 1 nappal előtte nem is vertem hogy ne legyen gond, de mégis... )

2016. júl. 4. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan túl sokat maszturbálsz. És hozzá szoktál 22 N
2016. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ha 1 napot kihagysz nem változtatja meg a sok éves beidegzödéseket.
2016. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyu:) Próbálj csökkenteni a masztiból! Mert nem szabad annyiszor., meg akkor már kevèsbe èlvezed is.

Szex az jó?

A szopit sajnálom, mert az èn barátom imádja. Az sosem marad ki ès volt már, hogy szerelmeskedès helyett is azt kèrt. :D

Szerintem csak nem csinálja jól a barátnőd. Lehet azt úgy is, hogy erősebben èrezd.

De kb. hasonló helyzetbe vagyunk, mert èn pl. nem szeretem, ha nyalnak. Ennek több oka is lehet. Szokatlan, fura èrzès. Zavar kicsit, hogy alapból benedvesedem ès ő mèg rátesz egy lapáttal a nyálával ès tiszta tócsa leszek, aztán meg már nem is èrzek semmit a dologból. Közben èn is szopizom őt ès ezèrt nem tudok magamra koncentrálni, mert arra törekszem, hogy neki minèl jobb legyen ès nem tudom elengedni magamat.

Kb. u.a. ez ujjazásnál is, meg sajnos nekem van egy szokásos pózom+ csiklós izgatás, amit szègyenlek megmutatmi a barátomnak.

De a szexet imádom, abban már eltudok èlvezni.

Úgyhogy szerintem vagy a teknika rossz vagy az van h nem engeded el magadat.

Mondanám, h adok tanácsot, de ezt max a barátnődnek tudnám, mert te nem tudsz ezen változtatni nagyon.

Ne egy napo, hanem 1 hetet is hadj ki akár.

2016. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!