Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem bírok tovább szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok tovább szerető lenni. Hogy lehet kilépni ebből úgy hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés

Elvileg nyitott kapcsolatban vannak, de már nem tudom elhinni ezt a "rossz a kapcsolatunk" dumát.

Fél éve összejárok a fiúval szexelni, de nem bírom tovább, hogy barátnője van. A fiú ellenzi hogy én kapcsolatot kezdjek bárkivel is de kezdek beleőrülni az egészbe. Kérlek segítsetek! Hogy lépjek ki ebből?

21L



2016. júl. 4. 23:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de magába a nyitott kapcsolatba kezdek beleőrülni. Beleőrültem.
2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mármint hogy ne válaszolj az üzeneteire és hogy ne vedd fel a telefont, miután azt mondtad neki, hogy ezt fejezzétek be?
2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Elé állsz: Szívem vagy ő vagy én. Pont. Mi olyan nehéz ebben?
2016. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
mit kell ezen rinyalni... ha nem tetszik hagyod a francba es kesz, vagy meg evekig kinlodhatsz vele harmadikként.
2016. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Leszel velem? De én komolya kapcsolatra keresek párt.
2016. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ilyenbe sose szabad úgy belemenni hogy érzel a másik iránt valamit... Máskor majd okosabb leszel. Aki a barátnőjét nem tiszteli és félrekúr (legyen az nyitott kapcsolat vagy sem) az téged sem fog tisztelni.
2016. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Nyilván ahogy írták, szó nincs tiszteletről egy ilyen hármas felállásban, elvárásokról akkor pláne, vagyis hogy lépj ki?

Megmondod hogy köszi, ennyi volt. Ne nyafogd túl, keress egy normális pasit.

2016. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tudom. Igazatok van. De egész este sírok. :( Annyira hülye vagyok...
2016. júl. 4. 23:32
 9/28 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellett volna belemenni. Drága a tanulópénz :/
2016. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
De miért sírsz? Pontosan tudtad hogy mibe kezdesz bele, akkor most mit old meg ha ülsz a sarokba és zokogsz?
2016. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!