Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek én is pakoljam ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én is pakoljam ki a mellem?

Figyelt kérdés
95/D amúgy...18/L

2016. júl. 7. 18:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Pakold ki.Légy rájuk büszke.Biztos gyönyörűek lehetnek az ikrek:)
2016. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Pakold ki, ha attól jobban érzed magad. Nekem is nagy melleim vannak, és én is kiszoktam néha pakolni, persze diszkréten azért. :)


Ha a pasik emiatt ribizlinek tartanak, akkor ők meg ne csorgassák rá a nyálukat.


24/l

2016. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Attól, hogy megnéznek a pasik még semmi bajod nem lesz! És nem is kopnak el.
2016. júl. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem ribis és nem fognak komolyan venni. Melyik a jobb, ha a szemedbe néznek vagy a melleidet stírölik?
2016. júl. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

A virágok is azért szép színesek, hogy felkeltsék a figyelmet, magukhoz vonzzák a méheket!

Ha kipakolod, akkor sokkal nagyobb figyelemre, érdeklődésre számíthatsz! Nem baj, ha előbb a melleidet nézik meg, mert aztán biztos hogy a szemedet is meg fogják nézni. Ha nem pakolod ki, akkor a szemnézegetés nem biztos...:-)

Az, hogy ki mit tart ribisnek az ne érdekeljen, hiszen nem nekik akarsz megfelelni. Magadnak felelj meg - ez a leglényegesebb!

Ha én mélyebben dekoltált pólót veszek fel, akkor szinte mindegyik pasi megbámul - hozzá lehet szokni - ezzel légy tisztában, mert ha felkészületlenül ér akkor kellemetlen is lehet.

Ha zsúfolt villamoson utaznál, akkor nem feltétlenül javallott, mert akkor sokan dörgölőznek:-)

2016. júl. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Álomnő!
2016. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Légy büszke rájuk és cssk egy kis dekoltázs ami nőcis annyit mutass hidd el jobban felkelti az érdeklődést :)
2016. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért én a helyedben csak jutalmaznék egy képpel....
2016. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Naná, a nagy természetes melleknél nincs gyönyörűbb dolog a világon!
2016. okt. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tegnap egy rendelőben a recepción volt egy kb. 25-ös nő. Fantasztikus dekoltázsa volt: a mellmérete és a kivágás is figyelemre méltó volt. Látta, hogy megbámulom, de ez csöppet sem zavarta.

Kicsúszott a számon, hogy ez a csoda látvány szebbé tette a napom. Aranyosan megköszönte, és közölte, hogy szükségem is lesz rá. És valóban: két órás várakozás után majdnem visítófrászt kaptam... És valóban nem vertem ki a hisztit!

2016. okt. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!