Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire vagytok nyitottak a perverziók felé? (fétisek, bdsm, szerepjátékok)

Figyelt kérdés
Melyik fér még bele?
2016. júl. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hát itt nem nagyon nyitottak ilyenekre a lányok :/ 26/F
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is várom a válaszokat, lányok :D
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fétis: teljesen attól függ hogy mi. Izgatni egyik se izgat (amiről eddig hallottam) de a párom kedvéért bevállalnék párat.

bdsm: alá-fölé rendeltséget szeretem, itt is több midnen beleférhet, de azért nem minden, nagyon brutális dolgok nem. Fenekelést, kikötözést meg kifejezetten élvezem.

szereopjáték: szintén attól függ mi, partner kedvéért sok mindent bevállalnék. Bár itt nagyon extrém dolgokat nem lehet, max az hogy annyira abszurnak és nevetségesnek tartom hogy nem bírom magam beleélni és egyáltalán nem élvezem a dolgot.

2016. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Engem az izgat nagyon ha egy jó alakú lány,bőrszerkóban van,szexin jár,(persze nem balerina cipőben) magabiztos,uralkodó tipus!Full smink,nagy körmök!

Aztán felébredek-)

2016. júl. 9. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
A fétisek többsége nem igazán zavar, gondolok itt a láb, haj, harisnya, zokni, stbre, a bdsm enyhe változata érdekel csak, szerepjátékból szinte bármi jöhet, nővérkés, dokis, tanítóbácsis, rendőrös, kismacska, kiskutyás, nav ellenőr, bármi szinte...
2016. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ohh szerepjatekban nagyon jo vagyok tobbek kozott el tudom jatszani Gyozike akcentusat is. Fetis se gaz max hulyenek nezlek😄 bdsm-ben melyik szerepben kene lennem? Mert ha dominans vagyok akkor meg inni is kimehetek a konyhaba😄😄😄😄
2016. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!