Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez barátzóna? Hogyan adjam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez barátzóna? Hogyan adjam tudtára játékosan-egyértelműen

Figyelt kérdés

Régebb óta ismerjük egymást, de sosem léptem, mert van barátja (vele nem ismerjük egymást), de azért nagyon jóban lettem vele. De ennek ellenére a pasija elengedi velem fesztiválozni 3 napra, egy sátorban fogunk aludni. Ritkán látjuk egymást, mostanában inkább telefonon beszélgetünk néha. Megmondtam neki, hogy be akarom kenni naptejjel, és nagyon várom, hogy bikiniben láthassam. Azt is mondtam neki, hogy nagyon tetszik nekem. Mondtam, hogy tetszenek a nagy mellű lányok, és szívesen tenném a melltartója helyére a kezeim... meg hogy nagyon szexinek tartom. Barátként tekint rám, ha ezek ellenére mégis el akar jönni velem egy fesztiválra, ahol ő is, én is inni fogunk? Ennél egyértelműbben nem tudom neki megmondani, hogy nyilván szexuálisan vonzódom hozzá. Ráadásul ha engedi, hogy bekenjem naptejjel, a kezeim el fognak kalandozni. Nem tudom, hogy derítsem ki, hogy azért jön el velem kettesben, mert mondjuk a "kalandozást" szeretné, vagy azért, mert ennyire naiv és nem érti a jeleket (mondatokat), és csak barátként tekint rám? De ha ez utóbbi, mit mondjak neki, legyen ennél konkrétabb, és mondjam meg, hogy "meg akarlak d.gni"? Jó, nyilván nem ilyen erősen, de hogy legyen egyértelmű, hogy ha eljön, akkor történni fog valami.


Mégis, ha keresem, nem hív vissza napokig, akkor sem magyarázkodik, mintha nem történt volna semmi.


Elképzelhető, hogy barátként tekint rám, és a "barátzónában" vagyok? De barátzónába nem kerülnek olyanok szerintem, akik nyíltan megmondják a csajnak, hogy szexuálisan vonzódnak hozzá, nem?

Ti mit tennétek?


u.i.: nem érdekel a barátja. Tényleg nem. Ha a pasi elengedi a szexi barátnőjét egy fesztiválra egy olyan sráccal, akit nem is ismer... erre nem tudok mit mondani. Ráadásul ha a csaj is eljön egy fesztiválra a fentiek fényében.... erre sem tudok mit mondani.


2016. júl. 12. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ne legyél patkány, hogy rámozdulsz egy foglalt csajra -.-


23F

2016. júl. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A csaj nem "foglalt". Ha a barája simán elengedi fesztiválra egy másik pasival, akkor ő nem "foglalja" a csajt. Ráadásul ha a csaj önmagától el akar jönni velem kettesben, sátor, naptej, iszogatás, stb. akkor ő sem érzi magát "foglalva".
2016. júl. 12. 10:17
 3/22 anonim ***** válasza:
csak az a csaj foglalt akin fekszenek ;)
2016. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Vagy csak a pasija bízik benne és ezért engedi el egy elvileg barátjával? Attól még foglalt a csaj, hogy veled megy fesztiválozni.
2016. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szóval valaki , akinek van jó ötlete, adhatna tanácsot. :)
2016. júl. 12. 10:26
 6/22 anonim ***** válasza:
Nagy dumák helyett inkább keresd vele a folyamatos test kontaktust, fogd a kezét, öleld át, tapizd. Sátorban is nyugodtan bújj hozzá olyankor, amikor már úgy néz ki mintha aludnál. Ha ezen kiakad, akkor simán mondhatod, hogy bocsi aludtál, és ilyenkor az ösztönös érzéseidet (iránta érzett vonzalmadat) nem tudod kontrollálni, ha meg nem akar ki rajta, felébredve sem lök el, akkor simán smárold le.
2016. júl. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2016. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

7. Válaszoló.

Talált sülyedt! 😂

2016. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő az! :) akivel én megyek, az 23 éves.
2016. júl. 12. 13:53
 10/22 A kérdező kommentje:
és nem szoktam megérinteni szinte soha, csak amikor találkozunk, puszit adunk egymásnak.
2016. júl. 12. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!