Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, előfordult már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, előfordult már veletek hasonló rajtakapós szitu, mint az Armageddon c. film elején? :D 20/L

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 12:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
99%
Na gyerekek, aki érti mit beszél a #10-es válaszoló, az legyen szíves fordítsa már le nekünk emberi nyelven, előre is köszönöm!
2016. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak álmodik a nyomor.
2016. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer meg akartam lepni a pasim. Lement beszelni egy hsverjaval en fent maradtam es atolotozzem szexi cuccba. Hallottam h kozeledik de helyette a haverja nyitott be koszonni akart nekem es bevagta ram az ajtot.
2016. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Még kiscsikó koromban egy nálam 8 évvel idősebb nővel volt kapcsolatom és szerencsére nem buktunk, de egyszer a magasföldszintről az erkélyen át, egy tujára ugorva menekültem, alsógatyában, cuccokkal a hónom alatt.
2016. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat a baratnommel "aludni" keszultunk es epp akkor volt az elso oral neki xd es az apja meg benyit en meg a lanya laba kozott o epp felnyogott mert elelvezett..hat az apja meg felhivta az apamat hogy jojjon el ertem xd the best of akkor is es most is xd
2016. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én se értettem hogy a 10es mi a francrol beszél, ki verte ki kinek, meg ki ment oda kinyalni ki?! Ez rejtélyek vígjátéka.
2017. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%
házibuliba szexeltem exemmel de épp vendégek jöttek és exemet keresték mert ő volt a házigazda. én meg nagyon készen voltam. az összes vendég benyitott a másik szobába ahol dugtunk (őt keresték és feltűnt hogy én se vagyok meg )és kb mindenki látta :D mi meg rohadtul nem vettük észre hogy már egy ideje néznek..
2017. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
28%
Az első csajomnál történt, hogy leinvitált a hétvégi házukba, ahol épp nem volt senki. Szülők aznap reggel elutaztak wellnessezni, mi meg kettesben maradtunk a baratnőmmel, meg a kutyával, aki őrizte a házat. A csaj családja elég jómódú volt. Délelőtt mentünk, nem sokkal azztán hogy a ház üresen maradt, mert minél több időt akartunk együtt tölteni. Elkezdett fújni a szél, jó nagy vihar lett, hát összebújtunk. Filmnézés közben ránkjött a kefélhetnék, hát egymásnak estünk. Már egy ideje kísérleteztümk dolgokkal, és erre az alkalomra terveztük kipróbálni a bilincset. Odaláncolt az ágy széléhez, és elkezdett dolgozni rajtam, isteni volt. Tiník voltunk mindketten, én 16, ő 14. Egyszercsak éktelen ugatást hallottunk. Utána pedig tök varatlanul becsöngetett a barátnője, aki ott lakott nem messze, és át akart ugrani, mert látta, hogy ott a kocsi. Azt persze nem tudta, hogy én is ott vagyok, nemcsak a barátnőm, akinek a kocsijával jöttünk. A bárátnőm nem ment ki, előbb engem akart lerendezni, de nyitva felejtette az ajtót, mikor kiengedte a kutyát és a csaj bejött. Rögtön meglátott minket, és azonnal kihátrált (nem láttam az arckifejezését, de elég ijedt lehetett), és becspta az ajtót. Annyira felizgatta magát, hogy a ház előtt lelépett a járdára, amikor piros volt. Neki nem lett semmi baja, de a kocsi, ami megállt, olyan hirtelen fékezett, hogy a mögötte levő beleszaladt. Erre már felállt a baratnőm is, hogy megnézze mi történt. Egy fürdőköpenyben kirohant az utcára, de bevágta az ajtót, a ulcs meg bennmaradt a zárban. Utólag hallottam, hogy dörömböl, meg próbálgatja a kilincset, de akkor már késő volt. Én meg ott feküdtem egy szál f....ban az ágyon. Hallom, hogy óriási káromkodás jön kívülről, merthogy a szüleik hazaszaladtak, ugyanis beriasztott a ház, feltehetőleg a nyitva hagyott ajtó miatt. Kiderült, hogy annyira siettek, hogy pont ők szaladtak bele a másik kocsiba. A lány nem igazán tudta megmagyarázni a szüleinek, miért álldogál kinn egyedül, zárt ajtó előtt, közben az apja már kezdte érteni és be akart jutni. A bilincskulcsot szerencsére nem vitte magával, nagynehezen elértem és kiszabadítottam magam, de csak azt az oldalt, ami az ágyhoz volt lancolva, mert rohadtul remegett addigra a kezem, úgyhogy a bilincs fele rantam maradt, felöltözni nem volt időm, csak felkaptam a ruháimat és felmentem gyorsan a lépcsőn. A fenti hálóban kimásztam az ablakon, de megcsúsztam az egyik cserepen és a buxusban landoltam. Az utca felé állt a bál, a hátsó kert felé indultam, ami a nádasban ért véget, ahol gyorsan fel akartam öltözni és elvergődni a telken kívülre, de beleléptem valami víz alatti tüskés szarba, úgyhogy elestem és tiszta sár lett a ruhám. Közben a barátnőm, akit a szülei nagyon szigorúan fogtak akkoriban, meg voltak győződve, hogy a barátnőm egy szende kislány, és hallani sem akartak rólam, sebtében kitalált valaki elég gagyi mesét arról, hogy csak valakit ki akart hozni a házból, de ott talált egy betörőt, és gyorsan megnyomta a riasztót, mire a betörő elhúzott. Az apja ezért a hatsó kertbe már légpuskával ment. Hallottam, hogy az anyja sírva hívja a rendőrséget, az apja meg lőtt a gumigolyóssal, amerre a nád mozgott. Szerencsére nem talált, de eddigre már úgy bes...tam, hogy beleugrottam a vízbe és elkezdtem úszni, minél messzebb a háztól. Az apja jött utánam, de én addigra kievickéltem a szkmszédos stégre, ahol annyit láttak, hogy egy meztelen, sáros fiú jön ki fejvesztve a vízből. Kifutottam az utcára, azt se tudtam, hova menjek, volt ott a közelben egy templom, ami látszólag üres volt, oda befutottam. Közben akkor jött ki a sekrestyés, és láttam,mhogy amikor meglátott, tatva marad a szája, és keresztet vetett. Próbáltam neki elmagyarázni, mintörtént, de annyira megijedt a bilncstől, meg a közben szirénázó rendőrtől, ami a betörőért jött, hogy visszafutott. Nem tudom, mit csinált utána, de tudtam, hogy ott nem maradhatok sokáig, úgyhogy utána akartam menni,hogynlegalább egy csuhát adjon (vissza nem mehettem), de az apja közben beállított (rájött, hogy hova mentem), mögötte a sikítozó lánya, aki üvöltözött, hogy hagyja, nem betörő de az apja úgy felhúzta magát, hogy már sztem se nem latott, se nem hallott, közben kijött a sekrestyés az atyával, én meg kiszaladtam a másik ajtón, az oltár oldalán. A templom ott volt a vasút mellett, és épp benn állt az állomáson a vonat, gyorsan felugrottam a biciklis vagonba. A következő állomáson leugrottam és a strandon elcsórtam egy fürdőruhát egy kinti árustól, aztan hazastoppoltam. Egy kaionos vett fel, nem kérdezett sokat, jó arc volt, megértette a bilincset is. A csajoméknál nem tom, mi lett a rendőrökkel, de ez után szakítottunk, és később a csaj megint bajba keverdett, mert wok fiúja volt, és az egyiktől elkapott valamit, most nem tudom, épp mi van vele. Én már külföldön élek, és távol tartom magamaz ilyenektől, de máig mosolyogva tekintek vissza erre a kedves emlékre.
2017. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
63%

#18


Mekkora kamu

2017. máj. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#18 Hatalmas kamu, ráadásul több helyes is sántít.

Pl. Hogy lehet az, hogy a barátnő barátnője be tud jutni kulcs nélkül, a barátnőd viszont nem?

Vagy beriasztózik a csaj, de zárni persze elfelejt?

Az sem életszerű, hogy meztelenül valaki a templomba meneküljön, sőt, mintha már korábban azt írtad volna, hogy már azért valamennyire felöltöztél, és ruhástól lettél sáros, bár eléggé felületesen olvastam a végét, szóval ez lehet, hogy nem biztos.

2017. máj. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!