Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as pasik! Hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as pasik! Hogy reagálnátok, ha a barátnőtök kijelentené a szexuális aktus előtt, hogy még nem volt senkivel? 24/N

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Felizgatna a dolog, és jól gerincre vágnám :)
2016. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki! Sőt!
2016. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Valahogy így: [link] :D


Amúgy én örülnék neki. Bele tudsz tanulni könnyen, ne izgulj.

2016. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell túldimenzionálni a dolgot...

Nem prostiról beszélünk akitől azt várná az ember hogy kiszakadjon az agya...:)

Barátnőről akire oda kell figyelni és mindent megtenni hogy csodás legyen neki az első élmény...és az összes többi...:)

Nekem kimondottan tetszene és örülnék neki hogy velem szeretné....

2016. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs jelentőssége
2016. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem pont az aktus előtt fő kiderülni.
2016. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez egy másik hasonlóhoz írtam:


Nyilván a pasinak ez egy nehézség azért. Főleg, ha nem szuper magabiztos. De szerintem ne szólj róla előre. És ne dugással kezdjetek, hanem kézzel, szájjal. És akkor kialakul már egy kölcsönös bizalom és kötődés, hogy tudtok egymásnak örömet okozni és akkor nem lesz stresszes a behatolás sem, mert nem olyan fontos, hogy jó legyen, mert amúgy tudjátok, hogy öröm vagytok egymásnak az ágyban.


Szóval akkor mond el, amikor már túl vagytok valami szexuális alkalmon csak konkrétan még behatolás nem volt. És még jobb, ha már akkor mondod, amikor ott vagyok közel a szexhez. Akkor már ott a vágy és nem arra fog gondolni, hogy hogy sikerül neked az első, nem parázik ezen.

2016. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem az aktus előtt kellene közölni.

van akit izgat, van aki megijed a felelősségtől hogy ölesz az első.

elég kétesélyes

2016. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Számomra ilyesztő leginkább az oka miatt! 24 és még nem, miért nem?

háááát...

2016. júl. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: ezért jó azután elmondani, hogy már leszopott párszol és te is kinyaltad... Akkor tudod, hogy klassz a szex együtt és nem fogsz beijedni.
2016. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!