Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogy szexeltek? 18/l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szexeltek? 18/l

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ti miket engedtek meg a partnereteknek? Miket csináltok szex közben? Mennyiszer szexeltek egy héten?


Azért kérdezem, mert én furcsának, néha ijesztőnek tartom azt, amit a barátommal csinálok, és kíváncsi vagyok, mi lenne a "normális", meg mit kellene igazából megengednem.


Köszönöm a válaszaitokat!



2016. júl. 18. 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én általában álló pénisszel.
2016. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért tartod furcsának, ijesztőnek?
2016. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

otthon a 4 fal között azt műveltek ami nektek jól esik


van aki 1 pózban sötétben melltartóban meri csak bevállalni...

van aki meg akár nyilvánosan is csinálja és izgatja, hogy lebukhat...


23F

2016. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

én nem sötétben csinálom, és nincs is rajtam semmi :D


azért tartom furcsának, mert szerintem sokat engedek meg neki, néha úgy érzem, a legtöbben nem mennek bele ilyesmikbe

2016. júl. 18. 14:14
 5/18 anonim ***** válasza:
Kérlek, oszd meg velünk miket engedsz meg neki! Akkor sokkal könnyebben el lehetne dönteni, hogy normális-e.
2016. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

mi is világosban csináljunk naponta 1-2 alkalommal, heti 1-2 alkalommal anális szex is van

elég gyakran csapkodja a popsim, húzza a hajam kutya pózban, orálnál gyakran ő irányít

2016. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
a sex lényege az lenne,hogy mindkét fél ugyanugy élvezze. ha valamit nem élvezel minek csinálod?! elkellene mondani neki,h mit élvezel,és mit nem.. kommunikáció!!
2016. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#4:

és veled szexel, vagy mással? :)

ha nektek jó akkor élvezzétek...


23F

2016. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"azért tartom furcsának, mert szerintem sokat engedek meg neki, néha úgy érzem, a legtöbben nem mennek bele ilyesmikbe"



Es ez miert baj? Ha elvezed, akkor nincs veke problema? Kovetni akarod az atlagember szexualis szokasait? Miert?

Azert mert ti egy kicsit extremebb dologban is benne vagytok nem leszel se aberralt se perverz. Engedd el magad es elvezd a csodas szexualitast. (:

2016. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

kiadsam333 leírt mindent.


A többiek meg kíváncsiak, hogy a kérdező mennyire lehet perverz... :-)


Túl sok variációt nem tudok elképzelni. (pl. nem hiszem, hogy a barátja arra kényszeriti, hogy a palotapincsivel szexeljen :-))


Ha azt vesszük a szexnél perverzebb dolog nincs is, napersze ha jól csinálják... :-)


Szerintem annál perverzebb és undorítóbb nem lehet, amikor emberek egymás háta mögött azzal szexelnek, akivel csak bírnak, és ráadásul aki ezt teszi, azt tartják "normálisnak" :-)

2016. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!