Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudom megállapítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megállapítani egy nőről, hogy szexuálisan vonzódik-e hozzám?

Figyelt kérdés
Újonnan megismert nőről van szó, élő szóban beszélgetünk, milyen jeleket adhat ő, és milyeneket adhat a teste tudat alatt? Mire érdemes figyelni? 20-30 között van a nő és én is.

2016. júl. 20. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Leginkább öltözködésben nyilvánul meg... Ha tetszik egy pasi és vonzódunk hozzá akkor csinosabban öltözünk... Nem. K..san de olyan ruha darab ami ki emeli a vonalakkal a domborulatainkat.. Azt hangsúlyozzuk ami az erényünk erősségűnk... Meg persze a pasira figyelünk és nem a telefont babráljuk.. És nem fürkészünk más felé a szemünkkel csak a pasira figyelünk 22 N
2016. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A szemedbe néz, kíváncsi arra a mit mondasz és meg is jegyzi. Alapvető tisztelet, hogy ha valakivel beszélgetek, nem a telefonom nyomkodom, azt egyedül is tudom.

Ha szexuálisan vonzódik egy nő egy férfihoz, akkor a távolság kettejük között leszűkül, esetleg megérinti a férfi karját.

Babrál a hajával.

A lábait nem keresztezi egymás előtt, kicsit állhat vállszéles terpeszben, ha leül a lábait (mondjuk ha nem szoknya van rajta) de nem keresztezi, kifele néznek a lábfejei. A karjait sem kulcsolja össze a teste előtt.

Oldalra billenti a fejét úgy figyel, megnyalja az ajkait.

Várja és meg is jelenik a következő randin.

2016. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 20. 11:40
 4/9 Erdey Julcsi válasza:
24%
Én tocsogok, ha beindulok valakire :3
2016. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szagáról!
2016. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csatlakozom a #2 válaszolóhoz, annyival kiegészítve hogy esetleg ezeket le is tesztelheted, például, érj hozzá a karjához, és ha nem húzza el az jó jel. Vagy egymás mellet ültök, és "véletlen" összeér a vállatok, nézd meg, hogy elhúzódik e. Valószínűleg szaporább a légzése, nagyokat sóhajt, vagy elpirul, kitágul a pupilla, ezek is a szexuális vonzalom jelei.
2016. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nézd meg a bugyiját! H nedves, akkor beindult rád!
2016. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Azt hangsúlyozzuk ami az erényünk erősségűnk... "


Mást úgyse tudtok nyújtani.

2016. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én általában a nekem szexuálisan vonzó pasinak a szemébe nézek, de olyan mintha nem is rá figyelnék. Csak nézem, elveszek benne, a gyönyörű szemeiben, nézem a haját amibe olyan szívesen beletúrnék, az ajkait, amit legszívesebben ott helyben vadul csókolnék...

És ez általában látszik rajtam.

Ja és ha elmegy, mindig utána nézek. Szóval ha elmentél, fordits hatat es nézz vissza hogy néz-e:D

És amikor azt hiszem hogy nem figyel rám, pl megnézi az időt vagy köszön valakinek akkor "jobban felmérem a terepet", például vetek egy pillantást öv alá;)

Az eddig elhangzott tudat alatti jelzések rám nem igazak (már megfigyeltem) mert félénk vagyok...szóval ha nekem bejön egy pasi akkor nagyon durván tördelem a kezemet, az ujjaimat, rázom a lábam meg ilyenek:D

2016. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!