Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Tetszenek nektek az olyan pasik, akiknek izmos, domború mellkasuk, fejlett mellük van?

Figyelt kérdés

Ilyen mellű srácra gondoltam:

[link]


Általában szoktak tetszeni a lányoknak a nagy mellkasú fiúk.



2016. júl. 20. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ennek nagyobb melle van mint nekem. szval nem :D
2016. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha vékony vagy, nem is kell, hogy feltétlenül nagy melled legyen, de a belinkelt képen látható fiúnak széles vállai vannak, a háta is nagyon széles, tehát neki jól állnak a nagy mellek. Ha jól megnézed, a srác mellei színizomból épülnek fel, nem hájból. Megdolgozott azért, hogy szép mellkasa legyen. És az is lett.
2016. júl. 20. 13:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél már túl sok. Ez tetszik.

[link]

19l

2016. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jujjj ez már sok... Nekem nem jön be.. Inkább legyen húsis mint egy 2 szekrényes állat.. Meg ne legyen már nagyobb melle mint egy nőnek... 22 N
2016. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as erre mondom azt hogy jó és egészséges. De amit a kérdező linkelt az már túlzás... Hiába szín izom meg meg dolgozott érte. De nekem nem jönn be.. Inkább taszít mint vonz. 22 N
2016. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem az látszik rajta, hogy a fél életét azzal tölti, hogy szebb legyen. ez férfias?
2016. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem egy NDK s birkózónő a sok szteroid és műtét után?
2016. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hogy nem vonz, de taszít az a kategória, amit belinkeltél.


Nekem valahogy így néz ki egy vonzó férfi mellkas:


[link]

2016. júl. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Irigyek vagytok a szépen kidolgozott, izmos, kerek mellekre és a gyönyörű mellbimbókra, igaz?
2016. júl. 20. 14:33
 10/13 anonim ***** válasza:
azt is vedd figyelembe, hogy mi lesz ebből a csávóból, amikor abbahagyja a gyúrást, mert talál végre egy ő is valakit magának és végre azt érzi, hogy nem kell megfelelni. egy nagy mackó (legjobb esetben).
2016. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!