Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nehéz ilyen "magas elvárású",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz ilyen "magas elvárású", domináns Hölgyet találni?

Figyelt kérdés

25 éves, vezető beosztásban dolgozó, biztos egzisztenciával rendelkező mérnökember vagyok. A koromnál érettebb gondolkodásúnak tartom magam, az életben mások a prioritások számomra, mint kortársaimnak. Volt már jó pár Hölggyel kapcsolatom, de valamit mindig hiányoltam ezekből. Rájöttem, hogy egy domináns Nő mellett lenne teljes az életem. Megtehetném, hogy fizetős dominákhoz járjak, de nem ez az amit keresek. Egy olyan Nőre lenne szükségem, aki a nap 24 órájában, a hét mind a hét napján uralkodik felettem, elveszi a lelkem, rabjává tesz.


Véleményem szerint a férfiak arra rendeltettek, hogy az ellenkező nemet szolgálják az élet minden területén. (nem csak a hálószobában!) Különösen vonzanak azok a Nők, akiknek az anyagiak téren is magasak az igényei, elvárják a párjuktól, hogy mindent megadjon számukra. Az eddigiekből talán kiszűrhető, hogy engem nem feltétlenül a véres játékok vonzanak, hanem az igazi, vele született női dominancia, ami az élet minden területén jelen van. Természetesen tűröm a fájdalmakat is, de olyan Hölgyre vágyom, akinél az uralkodásvágy nem csak erre korlátozódik. Az ideális partner számomra ízig-vérig Nő, egy igazi szeszélyes Díva, aki szereti használni és kihasználni a férfiakat. Ruhatárának elengedhetetlen kellékei a harisnyák, magassarkúk, csizmák, szoknyák és egyéb elegáns vagy kihívó darabok. Figyel a részletekre, gondolok itt az ápolt hajra, sminkre vagy éppen a szép körmökre.


Tudom, hogy a legtöbben megbotránkoznak a leírtakon, hiszen szembemegy a társadalmi normákkal, de nekem ilyen vágyaim vannak. :) Nektek mi a tapasztalatotok, nehéz ilyen Nőt találni? A Hölgyek véleményére is kíváncsi lennék a fentiekkel kapcsolatban!



2016. júl. 24. 20:41
 1/9 anonim válasza:
Nehéz, mert alapvetően a nők a férfias pasikat szeretik, akikre támaszkodhatnak, és akik mellett biztonságban érzik magukat. Nem akarnak ők irányítani. Persze vannak kivételek. Ahogy a férfiak között is, mint például te.
2016. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bocs,de miért pont itt keresel ilyent?

Mikor még egy valamire való kezdő domina sincs,nem hogy profi 0-24-ben!

2016. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
25evesen vezető beosztasu mèrnök?? 24-25 evesen vegzel az egyetemen embeeeeeer 😃😃😂😂😂
2016. júl. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Létezik 7/24-es. Dolog csak ez nem fog menni ilyen munka mellett.. Mert pl csettint egyet hogy húz haza és súrold fel a padlót munka időben akkor téged ki fognak rúgni. Ha meg nem teszed meg akkor már nem teszel eleget a dolognak 22 N ( ex Domina)
2016. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-asnak: 22. születésnapomon kaptam meg a Bsc diplomámat, de előtte már 2 éve dolgoztam a szakmában. Msc, szakmérnöki munka mellett, és képzeld, a főállásom mellett még egy kisebb vállalkozást is működtetek. Vannak, akik nem 10 évig járnak egyetemre, és nem 30 évesen költöznek el anyucitól. Nem kívánok semmit bizonygatni, sok sikert a karriered építésében! ;)
2016. júl. 24. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
És a sok cipő meg harisnya mellett egy kis szerelem is belefér, vagy az úgy nem számít annyira? Mert ezt már máskor kiírtad, de akkor sem volt világos, hogy te most egy szerelmi kapcsolatot akarsz, vagy mit...
2016. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pénzért,anyagi dolgokért szerintem elképzelhetetlennek, hogy találsz olyan nőt, aki kihasznál. De szerintem egy ilyen nő simán megcsalna, ugyanis nem nézne téged semmibe sem. Miközben te a munkahelyeden vagy és csinálod amit mond, ő egy domináns férfi ágyában tölti a szabadidejét.


Neked ez is beleférne, hogy így alázzon?

2016. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szívesen lennék a dominád :) viszont nem célom az anyagi kihasználás
2016. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

jajj megint a kis kamus fiunk az :D

volt mar ugyanez a szoveg sokszor itt es mashol is fent...akar picit atdolgozva, volt hogy ram irt de mint kiderult csak hulyeskedik es viccet csinal a bdsm-bol

sot volt h egy masik kerdes alatt irtam h domina vagyok akkor meg ott irt ram:)

nem unod meg? ;)

2016. júl. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!