Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeknek is vannak llyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeknek is vannak llyen titkos vágyai? Sok férfi vágya, szex két nővel. Nő két férfival? 40 -es F vagyok, de nem vagyok biztos benne, hogy tényleg vannak ilyen hölgyek az én korosztályomban.

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak nem kötik az orrodra a villamoson ülve.
2016. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfi örül,ha egy nőt is ki tud elégíteni,nemhogy még kettőt :D
2016. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,ezért nem villamoson kérdezem...
2016. júl. 27. 11:03
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Basszus 40-es férfi létedre még nem voltak nők az életedben, akikkel sikerült olyan intim viszonyba kerülnöd, hogy az ilyen vágyaikat elmeséljék :-D

Majdnem annyi nő vágyik a két pasis szexre, mint ahány férfi a két lányos felállásra ;-)

(Egy negyvenes férfi, gyakorlati tapasztalattal az ilyen felállásokban ;-) )

2016. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sok pasis vágyam van,de valószìnű hogy sosem fog teljesülni. De a szex két nővel kizárt ( nem vagyok leszbi) . Bár lenne olyan férfi ,akiért hajlandó lennék osztozkodni másik nővel.
2016. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak es a legnagyobbat sikeresen meg is valositottam, bar szerintem soha tobbe nem fogom megegyszer atelni :)
2016. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont ebben a korosztályban van a legtöbb ilyen nő!
2016. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!