Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, képzeljétek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, képzeljétek el magatokat nőgyógyásznak, ha ráértek! Jól gondolom, hogy a nőt látnátok?

Figyelt kérdés
Végül is mi mást. Én nőként kérdem, ezért is kerülöm a férfi nőgyògyászokat.

2016. júl. 27. 22:13
1 2
 1/20 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
74%
Nem, egy férfit látnék.
2016. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Épp elég pinát látok egész héten. Szerinted pont a tied fog érdekelni? Megnézem, mi van vele és annyi. Ugyanez a helyzet magával a nővel is.
2016. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fogalmazd már át a kérdést! Nem tudom, hogy mire vagy kíváncsi, találgatni pedig nem szeretnék.
2016. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Magyarról magyarra fordítva a kérdést:

Férfiak! Képzeljétek el magatokat nőgyógyásznak. Ha odamegy egy nő hozzátok vizsgálatra, akkor egyből arra gondoltok, hogy hogyan jönnél össze vele/dugnád őt meg?

2016. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Noren1989 ***** válasza:
100%

#4es fogalmazta szerintem meg jól a valódi kérdést....válaszom: MEGHÁT!


26/F

2016. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező! Te nagyon hülye vagy! Szerinted leszbikus nő nem lehet nőgyógyász? Mégsem zavar, hogy - ha netalántán - arra gondolna, hogyan nyalna ki téged...
2016. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%
De ha egyszer kíváncsi valamire, akkor miért nem szán rá öt percet a kérdés megfogalmazására? Nem elég, hogy valaki próbál neki válaszolni, még azt is elvárja, hogy kibogozzuk az érthetetlen sorait.
2016. júl. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőgyógyász is olyan lehet, mint egy szakács. A szakács ehet az átlagnál többet, de attól még nem gondol mindig az evésre, és nem akar megenni mindent, amit főz.
2016. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
#7: Mert nőből van.
2016. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi tagadás, ha nőgyógyásznak képzelem magam, akkor egy nőt látok, és nem egy múmiát, amit akkor szoktam látni, ha régésznek képzelem magam...



ezzel együtt okos férfi pontosan tudja, hogy a nőgyógyászhoz járó páciensek csekély része kerül ki a párduc testű 20 éves csajok közül, a viszont ugyanúgy meg kell vizsgálni a 4 gyerekes, 45 éves családanyát is...


szóval hidd el, tuti képesek a férfiak is páciensként tekinteni a nőkre, akik pedig nem tudnak, azok otthagyják a nőgyógyász szakot.

2016. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!