Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakított valaki hasonlóan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított valaki hasonlóan okok miatt?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottam barátnőmmel. Részemről azért, mert megváltozott(undok lett velem, sok mindenben nem értettünk egyet), másrészt nem elégítette ki szexuális igényeimet (nem feküdtünk le soha, de még pettingről sem beszélhetek. Igaz fiatal lány, de azért egy kis szexualitás belefért volna.) Nem volt hajlandó róla beszélni, ha kicsit akartam neki kedvezni eltaszított, ő nem kedvezett nekem. Félénk lehetett, mert ha alvás színleltem, akkor megvizsgált. Ha valaki volt hasonló szituációban, akkor az privátban tudna mesélni? Mi volt? Hogyan/mivel próbálkozott? stb.

F 19 /L 17



2016. júl. 27. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ahh az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Annyi csaj van a világon. Ne ragadj le egynél ilyen fiatalon. Megbánod...Tapasztalatbol mondom. 5 évet ba...tam el egy csajra. Kár volt.

21F

2016. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de érik a dolog.
2016. júl. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

Ő csak egy barát volt, haver. Ha nem szexeltete akkor nem volt a barátnőd. Hagyd a fenébe, igaza van az elsőnek.


N.

2016. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem dugtatok, sose volt a barátnőd. Éretlen taknyos volt a csaj. Keress másikat
2016. júl. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!